<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Вклад футболістів «Динамо» в гру збірної України

Spy-Football.com

17/10/2013 , 16:28

Збірна завершила відбір на чемпіонат світу 2014 року , нехай ми туди не потрапили на пряму , але шанси пробитися туди через сито стикових матчів є, а значить результат не найгірший.

Цей відбір можна вважати успішним для збірної України , хто б і що б там не говорив , а програму мінімум підопічні Фоменка виконали : друге місце , яке дає право грати в плей – офф , адже навіть в це мало хто вірив після перших трьох турів і двох очок в активі. Прикро , що втратили очки з Молдовою , виграй ми тоді , і можна було б замовляти квитки до Бразилії . Але , тим не менше, шанси ще є.

Свій внесок у цей відбір внесли і київські футболісти. У середньому 4 гравці “Динамо ” виходило в кожному матчі в стартовому складі , всього за збірну у другому колі турніру було заіграно 8 динамівців. Для порівняння представництво інших топ -клубів України в збірній за 2013 : “Дніпро ” – 8 футболістів , “Шахтар ” – 6 футболістів , “Металіст ” – 4 футболіста.

Кияни забивають

З 28 голів , що збірна забила у відборі , 11 – справа рук киян. Андрій Ярмоленко став одним з кращих бомбардирів команди в цьому циклі , разом з Марко Девічем він забив 4 голи. Три голи в активі Романа Безуса та Євгена Хачеріді. Останньому , до речі , належить унікальне досягнення , Євген став першим захисником збірної , який в одному матчі забив 2 голи.

Не фартовий “Олімпійський”

Як не дивно , але НСК ” Олімпійський” став не щасливим для збірної в цьому відборі , в Києві команда один раз програла , і цей програш став єдиним у всьому відборі. Усього на ” Олімпійському” Україна награла всього на одне очко в двох матчах. Більше ні на одному стадіоні в Україні команда не грала двічі у цьому відборі .

Тренерське питання

За цей відбір збірна змінила три тренера , всі колишні футболісти ” Динамо ” . Спочатку був Блохін , зі збірною він зіграв лише один матч проти англійців. Потім був Заваров (він керував командою з приставкою в.о. ) – з ним була нічия з Молдовою і поразка від Чорногорії в Києві . Найуспішнішим став колишній захисник ” Динамо” – Михайло Фоменко , з ним команда набрала 18 очок з 21 за весь турнір . З Фоменко Україна виграла 6 з 7 матчів у відборі.

696244

kiev.vgorode.ua

ТегиТеги:

Реклама