<
>

Реклама

Трибуна REAL MADRID

Роналду - ідіот, Дель Боске - бовдур, Рауль і Касільяс - аферисти. Головні цитати Переса, які злили в мережу

Spy-Football.com

17/7/2021 , 10:46

real_peresДнями, несподівано для всіх, газета El Confidencial виклала в мережу записи розмов з Флорентіно Пересом, де він надто різко висловлюється про гравців і тренерів клубу.

Записи досить старі, найпізніша – з 2012-го.

Як не дивно, красномовно Перес висловився про португальців: дісталося Роналду, Моурінью і Мендеш (агенту обох).

«Роналду – божевільний. Це ідіот, хворий хлопець.Ви думаєте, що він нормальний, але він ненормальний, інакше не робив би все того, що робить.

Останню дурість, яку він зробив, бачив весь світ. Як ви думаєте, чому він робить подібні дурниці? » – каже Перес на записах.

Після матчу з «Гранадою» в 2012-му Кріштіану сказав, що не святкує голи, тому що нещасливий в мадридському клубі, і керівництво «Реала» знає, з якої причини він так себе почуває. Саме про цю дурість говорив Флорентіно.

«Моурінью і Роналду – хлопці з жахливим его, вони обидва зіпсовані. І Моурінью, і Роналду не бачать реальність. Обидва могли б заробити ще більше, якби були іншими. Два ненормальних. Ми говоримо про величезні гроші, адже це іміджеві права. У них такі лиця, манера, яка не подобається нікому. Це антиреклама! »

«Мендеш взагалі нічим не ділиться, ніяких секретів, нічого. Він нульовий. Навіть для інтерв’ю. Нічого. Вони [Роналду і Моурінью] навіть не звертають на нього увагу ».

Вважає Касільяса і Рауля найбільшими аферистами в історії «Реала»

Флорентіно висловився навіть про легенду клубу Ікера Касільяса. Тепер стає ясно, чому з ним не попрощалися гідно:

«Бідолаха Касільяс не надто розумний. Я прекрасно його знаю. Коли у нього проблеми з дівчиною, він просто губиться, як маленька дитина. Він як щеня. У ньому є щось дитяче.

Касільяса люблять все, це неймовірно. Дивіться: він невисокий і погано бачить. Я говорив його агенту: «Друже, відведи його до офтальмолога. Я думаю, він короткозорий ».

Я клянусь, що говорив це. Я пропонував це заради його ж блага ».

«Касільяс – НЕ воротар для «Реала». Що ви хочете, щоб я вам сказав? Касільяс ним не є, і ніколи ним не був. Касільяс – наш великий провал. А знаєш, що відбувається? Його обожнюють, люблять, розмовляють з ним. Я не знаю, вони занадто сильно захищають Касільяса ».

Ще з’ясувалося, чому Рауль так і не став наступником Зідана – Перес його не любить:

«Це одна з найбільших афер [Касільяс], а друга – це Рауль. Два найбільших афериста в історії «Реала». Перший – Рауль, а другий – Касільяс », – йдеться у записі El Confidencial.

Забавно, що обидва хлопці свого часу були капітанами клубу.

Назвав Дель Боске йолопом

«Він не вміє тренувати, не розбирається в тактиці. Він бовдур. Ніхто не кличе його на роботу, тому що всі знають, що він не тренер (запис був зроблений в 2006-му, коли Дель Боске був без клубу – прим.). Дель Боске – найбільший обман в моєму житті.

Поговоріть з президентом «Бешикташа» (Дель Боске працював в турецькому клубі півроку в сезоні-2004/05 – прим.), Нехай розповість, що відчуває. Дель Боске – не тренер. Найбільший обман в моєму житті.

Фігу перейшов в «Реал» і став близьким другом Рауля, і вони разом з Йерро управляли командою. Бідний Вісенте, йому там було не місце.

Кажуть, він збирається очолити збірну? Тільки Дель Боске збірної і не вистачало, розумієш? » – говорив Перес.

А в підсумку Дель Боске зі збірною Іспанії виграв ЧС-2010 і Євро-2012.

Перес збирається подавати в суд, вже написав відкритого листа

Флорентіно подасть позов про захист честі і гідності проти газети і журналіста Хосе Антоніо Абеллан через публікацію аудіозаписів, де Перес критикував всіх підряд.

Він уже передав всі необхідні документи юристам.

А «Реал» опублікував офіційну заяву Переса:

«Опубліковані цитати були частиною розмови, таємно записаного Хосе Антоніо Абелланом. Абеллан багато років безуспішно намагався їх продати. Я знаходжу дивним той факт, що сьогодні [у вівторок] вони були опубліковані El Confidencial, незважаючи на закінчення терміну давності.

Це окремі цитати, які були частиною розмови і були вирвані з контексту.

Я розумію, що публікація через стільки років пов’язана з моїм великим внеском у створення Суперліги. Я передав цю справу в руки юристів, які зараз вивчають, яких заходів необхідно буде прийняти ».

за матеріалами ua.tribuna.com

Реклама