<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Севастопольські фани бомбардують стадіон

Spy-Football.com

18/8/2013 , 10:02

sev_fireНа 55-й хвилині матчу шостого туру УПЛ “Севастополь” – “Дніпро” вболівальники кримського клубу під час атаки дніпрян викинули на поле фаєри та зламані крісла, після чого арбітр матчу Костянтин Труханов призупинив гру і відновив зустріч через десять хвилин.

Як стало відомо це був протест проти начальника безпеки клубу Володимира Сучу, а також проти генерального директора клубу Віктора Москвітіна. Причиною протесту стало те, що в минулому турі в Запоріжжі приїхало дві групи севастопольських фанатів. Одна – на автобусах, відправлених від клубу (приблизно 150 чоловік) і інша – приїхала своїми силами (теж приблизно 150 осіб).

Спочатку керівництво клубу гарантувало, що ось друга група вболівальників зможе потрапити на стадіон. Але вони, як виявилося, уболівальників на стадіон не пустили. І Володимир Сучу, що знаходився на місці, нічого не зміг зробити, як виявилося це вже не перший подібний випадок у ФК “Севастополь”. На думку вболівальників саме Сучу вплинув на запорізьку міліцію, щоб пускати на стадіон людей, які приїхали тільки від клубу.

Служба безпеки клубу була вчора попереджена і знала, що перед сьогоднішнім матчем готується такий протест. Більше того, вона знала, що буде протест у вигляді кидання сидінь на полі, але зроблено нічого не було.

Арбітр матчу Костянтин Труханов прийняв рішення зупинити гру і відвести команди з поля. Капітан команди Маріуш Левандовскі підійшов до трибуни і спробував умовити фанатів поводитися стриманість. Президент клубу Олександр Красильников і почесний президент Вадим Новицький були присутні на матчі і також намагалися встановити контакт з розбурханим уболівальниками.

Крім цього під час матчу вболівальники “Севастополя” вигукували образливі речівки на адресу керівництва клубу, проявляючи невдоволення відходом головного тренера Олега Кононова.

Через п’ять хвилин рефері повернув команди на поле, диктор по стадіону оголосив, що при новому інциденті клубу “Севастополь” буде зараховано технічну поразку, а стадіон дискваліфікований.

Головний тренер “Севастополя” Геннадій Орбу поділився враженнями від гри:

Дії вболівальників? Я тренер, за безпеку не відповідаю. Якщо клуб посприяє, готовий зустрітися з “ультрас”. Не міг зрозуміти, чим вони незадоволені. Нерозумно так поводитися. Якщо хочуть – можу зустрітися і поговорити. Президент клубу Вадим Новинський в роздягальні був, подякував команді. Сказав, що якщо так будемо грати і команда буде рости, будемо набирати очки », – сказав Орбу в ефірі телеканалу” Футбол “.

за матеріалами ua-football.com

ТегиТеги:

Реклама