<
>

Реклама

Трибуна FC DNIPRO

З Дніпра знімуть 9 очок, якщо Коломойський не заплатить борги

Spy-Football.com

18/10/2016 , 9:04

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України дав Дніпру термін в 30 днів для погашення боргу перед іспанськими тренерами, котрі тренували команду в часи Хуанде Рамоса.

Ще на початку травня стало відомо, що Дніпро заборгував іспанським тренерам близько 1 млн. 350 тис. Євро. Через ці борги Дніпровський клуб в травні отримав річну трансферний бан, а також ризикував втратити дев’яти очок на старті поточного сезону, але це рішення так і не було прийнято.

Дніпро може спробувати уникнути покарання або відтягнути терміни його виконання, подавши апеляцію.

Хуанде Рамос і його тренерський штаб працювали з Дніпром в 2010-14 роках, і в своєму останньому сезоні в Україні 62-річний іспанець привів команду до срібних медалей УПЛ.

Нагадаємо, у вересні також стало відомо, що у Дніпровського клубу існує борг перед колишнім нападником команди Ніколою Калінічем. Дніпро заборгував хорвату значну частину зарплати, а ФІФА зобов’язала клуб виплатити футболісту 340 тисяч євро плюс відсотки. В іншому випадку, команда Дмитра Михайленка може втратити ще 6-9 очок.

Таким чином, якщо Дніпро не розрахується з усіма боргами, то отримає від 15 до 18 очок мінуса.

Після 11-ти турів в активі Дніпра десять очок і він розташувався на дев’ятому місці в турнірній таблиці української Прем’єр-ліги.

Реклама