<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Рінат Ахметов - про Тайсона, Суркісах, фінансах і емоціях

Spy-Football.com

18/11/2013 , 12:06

akhmetovПрезидент і власник донецького “Шахтаря ” Рінат Ахметов дав ексклюзивне інтерв’ю програмі ” Великий футбол” . Текстову версію пропонуємо вашій увазі .

Про Фоменко

Я не хочу хвалити Михайла Фоменка до гри , але ця людина заслуговує на повагу своєю скромністю , своєю чарівністю . Він мало говорить і багато робить . І зверніть увагу він після кожної перемоги каже: « Це не я – це хлопці ». Його скромність заслуговує поваги , його професійний погляд заслуговує поваги .

Про команду

У моєму серці « Шахтар » назавжди . І якщо у нього кашель , то у мене запалення легенів. Тому я повинен разом з уболівальниками , разом з командою і тренерським штабом пережити всі невдачі . Пережити гідно. Ми придбали 5 нових гравців. Потрібно дати час на адаптацію. Такою сильною командою як зараз «Шахтар » ніколи не був. Такого сильного підбору гравців у нас не було. Я переконаний , що у сьогоднішнього «Шахтаря » величезний потенціал. І наша проблема – це час. Час гравцям на адаптацію , тренеру для вивчення кожного гравця.

Про емоції

Емоції – це не рідна сестра успіху , але терпіння -те , що нам потрібно. Те , що приведе нас до великих перемог . Я в цьому глибоко переконаний .

Про Луческу

Я Луческу довіряю. У нас з ним одна філософія . Ми разом розуміємо один одного , відчуваємо . Ставимо перед собою самі амбітні цілі , працюємо вже 10 -ий рік. Я по погляду визначаю , що хоче Лeческу . Я не думав про відставку Луческу у сезоні 2008-2009 , навіть , коли були образливі банери , я тоді звернувся до вболівальників і сказав : Заберіть, будь ласка , і ви через півроку будете аплодувати стоячи. Інтуїція підказала . Тим більше тоді ми виграли Кубок УЄФА. У цьому заслуга Луческу.

Про Лігу чемпіонів

Ми практично провалили тільки одну гру в цій Лізі з « Байєром » на виїзді. Було чотири гри , а провалили одну . Я не можу сказати , що « Шахтар» у цій Лізі Чемпіонів зіграв погано. Якщо торішній «Шахтар » опинився б у сьогоднішній групі , я не знаю , яких би результатів домігся торішній «Шахтар». Було б у нього більше очок або менше. Команда створює дуже багато моментів. Минулорічний стільки не створював . Забивав більше, а створював менше. Якщо є моменти , значить голи будуть.

Про шанси на вихід з групи

Я так далеко не хочу дивитися , давайте зіграємо наступну гру , а потім будемо рахувати шанси.

Про Тайсона

Я в Тайсона вірю . Він дуже сильний гравець , який має посилити гру команди , але Луческу на нього теж чинить тиск . Тому що він теж у нього сильно вірить. Він знає , що у Тайсона величезний потенціал. Він хоче допомогти йому розкрити його потенціал. Тайсон повинен більше забивати і віддавати. Точно так само він чинить тиск на Адріано. Він теж наділений сильними якостями , але потрібні голи , тому що якості на табло не з’являються.

Про Бернарда

Коли я купував його , потрібно було мати хороший зір , а зараз потрібно мати хороший слух. Коли Бернарда поміняли з « Байєром » весь стадіон встав і почав аплодувати і тоді я зрозумів , що ми зробили хорошу роботу.

Про трансферну політику

Такої трансферної політики , яка була влітку – взимку точно не буде. Якщо будемо когось купувати – це 1 – 2 гравця максимум.

Про Суркісів

Конфлікт інтересів – був і найголовніше , що притаманне братам Суркісам , це визнавати свої помилки. Я недавно розмовляв з Григорієм Михайловичем і він сказав , що конфлікт інтересів був і , якби він був на моєму місці , то надав би ще більший тиск , але найголовніше , що він цим не скористався. Питання не в тому , що хтось користувався , а хтось ні. Ми повинні всі конфлікти прибрати , тому я не хотів би до цього повертатися . Сьогодні цього немає. І мої очі дивляться в майбутнє.

Про цьогорічний чемпіонат

Чотири клуби борються за перше місце , і ніхто не знає , хто прийде першим . Я настільки впевнений , що пройдемо першими ми , ви навіть уявити собі не можете. Я не люблю дивитися в спину , мені здається , ми заслужили перше місце. У кожного гравця є дух переможця і це важливо . Коли буде рівна ситуація , завжди зіграє роль дух переможця . І я думаю , золото буде у нас в руках. Принаймні , ми будемо старатися.

www.footboom.com

ТегиТеги:

Реклама