<
>

Реклама

Трибуна Spy News

У Голландії семеро людей покарано за вбивство судді

Spy-Football.com

18/6/2013 , 13:15

Шестеро підлітків і батько одного з них отримали тюремні терміни у справі про напад на футбольного лінійного арбітра Ріхарда Ньівенхейзена, який помер від травм, отриманих після матчу, на якому він працював, повідомляє АФП.

У грудні 2012 року після гри між голландськими командами “Бейтенбойз” і “Ньіве слоті” 41-річний Ньівенхейзен був сильно побитий молодими людьми, вік яких на той момент варіювався від 15 до 17 років. За даними слідства, це були гравці команди “Ньіве Слот”, а також 51-річний батько одного з них. Арбітр був доставлений в лікарню у важкому стані, а потім помер від отриманих травм.

“Семеро підозрюваних винні в нанесенні ударів по голові і верхньої частини тіла лінійного арбітра, – заявила суддя Аня ван Холтен, яка знайшла невинним восьмого підозрюваного -. Суд вирішив, що ніхто з підозрюваних не мав наміру вбивати лайнсмена”.

Єдиний дорослий з цієї сімки, Хасан Д., Отримав шість років ув’язнення. Шестеро підлітків відправлені в колонії для неповнолітніх: п’ятеро – строком максимум на два роки, а наймолодший, 15-річний – на 30 днів.

РИА Спорт

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама