<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Грецького футболіста довічно дискваліфікували за нацистський жест

Spy-Football.com

18/3/2013 , 0:25

Йоргос Кастідіс під час матчу з «Верією»

Йоргос Кастідіс під час матчу з «Верією»

Грецька федерація футболу довічно дискваліфікувала футболіста за нацистський жест, повідомляє в неділю, 17 березня, Reuters .

20-річний півзахисник афінського клубу AEK Йоргос Катідіс не зможе грати за збірну Греції. Причиною дискваліфікації став жест, схожий на нацистське привітання, який Катідіс показав 16 березня, святкуючи вирішальний гол у ворота «Верії». На записі цього епізоду матчу видно, як, забивши гол, Катідіс спрямовується в кут поля, знімає футболку і підкидає вгору праву руку, після чого його щільним кільцем оточують співробітники безпеки і футболісти.

Жест Катідіса піддався критиці з боку представників політичних сил Греції і став однією з головних тем для обговорення серед користувачів соціальних мереж.

«Я не расист, і я б ніколи не показав цей жест, якби знав, що це означає», -написав Катідіс в своє виправдання. За словами футболіста, він підняв руку, щоб вказати на свого товариша по команді Міхаліса Павліс, який сидів у той час на трибуні, і, таким чином, присвятити гол йому. Павліс зараз не може грати через проблеми зі здоров’ям.

Тренер клубу AEK, німець Евальд Лінен, встав на захист Катідіса: «Він просто хлопчисько, у якого немає жодних політичних поглядів. Швидше за все, він побачив цей жест десь в інтернеті і не знав, що він означає ». Чи продовжить Катідіс грати за клуб AEK, вирішить рада директорів клубу на наступному тижні.

Катідіс перейшов в AEK у минулому році. До цього він був капітаном молодіжної збірної Греції, в яку входили футболісти молодше 19 років. AEK зараз знаходиться на десятому місці в грецькій прем’єр-лізі.

lenta.ru

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама