<
>

Реклама

Поза грою RUSSIA

Росія відмовляється приймати клуби з окупованого Донецька у свій чемпіонат

Spy-Football.com

18/11/2016 , 20:30

rusВходження клубів з окупованих територій України в російський чемпіонат, незважаючи на їхнє бажання, є абсолютно неможливим, заявив почесний президент РФС В’ячеслав Колосков.

“На поточний момент входження клубів “ДНР” до складу російських футбольних ліг неможливе, наша країна не прийме їх, і вони не зможуть брати участь у чемпіонаті Росії. Якщо це станеться, то Російський футбольний союз тут же зазнає жорстких санкцій з боку ФІФА і УЄФА аж до дискваліфікації.

Недавній приклад з кримськими клубами дуже добре це показує. Тоді РФС був змушений виключити команди СКЧФ (Севастополь), “Жемчужина” (Ялта) і ТСК (Сімферополь) з другого дивізіону чемпіонату Росії через претензії і загрози серйозних санкцій з боку УЄФА.

Для того щоб клуби “ДНР”, втім, як і клуби інших невизнаних держав, мали повне право брати участь в чемпіонаті Росії і це б не викликало ніяких проблем, існує лише два варіанти розвитку подій. Або “ДНР” повинна бути визнана міжнародним співтовариством як самостійна держава, або вона повинна увійти до складу Російської Федерації, що також повинно бути визнано міжнародним співтовариством. Крим, наприклад, увійшов до складу РФ, але міжнародне співтовариство не визнає цього, тому навіть їхні клуби не можуть брати участь в чемпіонаті Росії”, – заявив очільник Російського футбольного союзу.

Джерело: Известия

ТегиТеги: АТО РФС

Реклама