Трибуна Nyva Ternopil

Фанати "Ниви" влаштували гравцям "коридор ганьби" (Фото, Відео)

18/8/2015 , 11:43

Вболівальники тернопільської “Ниви” не витримали постійних поразок улюбленої команди.

Після чергової поразки в дербі з “Тернополем” фанати влаштували погроми з димовими шашками та фаер-шоу на стадіоні.

На 88-й хвилині матчу суддя змушений був матч зупинити, бо димова завіса та гучні постріли петард не дали можливості гравцям продовжити боротьбу за м’яч. Враховуючи вимушену паузу, арбітр додав 9 хвилин, але на результат дербі це не вплинуло. Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь господарів поля.

Зрештою, ультрас «жовто-зелених» розлютив навіть не стільки сам факт поразки, скільки безвольна гра рідної команди в кількох поєдинках поспіль. Достатньо згадати, що в попередньому домашньому матчі «Нива» поступилася вдома 0:4 «Сумам». У чотирьох турах тернополяни набрали лише одне очко, забили тільки один гол і посідають передостаннє місце в турнірній таблиці серед команд першої ліги.

Вже після поєдинку ультрас Ниви  заблокували роздягальню клубу, вимагаючи відвертої розмови з футболістами. Ультрас були налаштовані рішуче. Коли гравці вийшли, фанати взяли їх у кільце. Відбулася жорстка розмова. Футболісти пояснювали, що команді потрібен час, мовляв, у тренерів було мало часу, щоб зіграти склад і поставити гру. Можна сказати, що розійшлися сторони полюбовно.