<
>

Реклама

Поза грою FC METALIST

Коломойський купує Металіст?

Spy-Football.com

18/10/2014 , 13:46

kolomoyskyІгор Коломойський купує у Сергія Курченко футбольний клуб Металіст. Таку сенсаційну новину повідомляє портал 11na11.com

Операцію готують з літа, в числі переговорних питань багато бізнес-складових, які на пряму не відносяться до футболу і клубу. Але по завершенні великого контракту в якості одного з бонусів група Приват отримає в тому числі і футбольний клуб. Очікують, що заяви сторін про це будуть в районі нового року.

Вболівальники обговорюють участь Ігоря Коломойського – власника футбольного клубу Дніпро з Дніпропетровська – в життєдіяльності харківського клубу з початку жовтня, коли з’явилася інформація про те, що Коломойський домовляється з власником Металіста Курченко про купівлю телевізійних прав на матчі команди в Прем’єр-Лізі України. А недавно в банкоматах і терміналах самообслуговування банку ПриватБанк, що належить Коломойському. з’явилася соціальна реклама, оріентована на вболівальників Металіста, а також конкурси з призами у вигляді квитків на стадіон Металіст у Харкові.

Реклама