<
>

Реклама

Рейтинги Spy News

Ми кращі за збірну України. Топ-10 французьких заяв перед вівторковим матчем

Spy-Football.com

19/11/2013 , 15:13

fraУго Льоріс , воротар : «Я б не сказав , що гра з Україною буде найважливішою в моєму житті. Це просто дуже відповідальний матч , який допоможе нам вийти на чемпіонат світу. Ми вивчили сильні та слабкі сторони українців і готові перемогти ».

Мамаду Сако , захисник: «Я не вважаю за потрібне оцінювати гру збірної України . Все в наших руках. Якщо нам вдасться викластися на всі сто , ми пройдемо на чемпіонат світу. Гравці збірної Франції не повинні озиратися на суперника ».

Самір Насрі , півзахисник: « Рахунок 0:2 несправедливий. Ми не заслужили такої поразки . На « Стад де Франс » все буде інакше ».

Блез Матюйді , півзахисник: « Ще нічого не ясно. Особисто я віддам серце , кишки і всі органи, щоб досягти потрібного результату ».

Матьє Вальбуена , півзахисник: «Ми пройдемо на чемпіонат світу , адже ми краще збірної України ».

Олів’є Жиру , нападник: «Це буде матч року для нас. Заради потрапляння на мундіаль ми готові померти прямо на полі. Хочемо довести всій країні , що виступи у футболці збірної – велика честь для кожного з нас ».

Карім Бензема , нападник: «Ніхто не збирається здаватися. Попереду Сен- Дені. Потрібно викластися на всі сто – ми талановитіші за українців , але буває так , що одного таланту недостатньо » .

Джібріль Сіссе , колишній нападник збірної Франції: « Україна непогано провела перший матч , але в Сен- Дені її чекає неприємний сюрприз. У нас все ще зберігаються чудові шанси на поїздку до Бразилії ».

Роже Лемерр , колишній тренер збірної Франції: «Враховуючи рівень гри збірної України , можу сказати , що нічого неможливого немає. Франція в змозі відігратися ».

Дідьє Дешам , головний тренер: «Я не думаю про відставку. Просто тому , що у мене немає сумнівів : сьогодні ввечері ми вийдемо на чемпіонат світу. Навіть на один відсоток в цьому не сумніваюся » .


Footballtop.ru

ТегиТеги:

Реклама