<
>

Реклама

Трибуна Europa League

Дніпро в Амстердамі залишиться без підтримки через борги Коломойського

Spy-Football.com

19/3/2015 , 9:25

kolomoyskyГолландські пристави заарештували усі квитки в гостьовий сектор дніпропетровського Дніпра на матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи з амстердамським Аяксом із-за заборгованості українського футбольного клубу перед німецькою компанією Hochtief Solutions AG. Саме ця компаніяо будувала стадіон Дніпро-Арена.

Матч відбудеться сьогодні 19 березня в Амстердамі. Перша зустріч команд у Києві завершилася перемогою дніпрян 1-0. Після арешту квитків на гостьовий сектор Дніпра, вони будуть наново реалізовані, а виручка від їх продажу піде на погашення боргу українського клубу.

Стадіон Дніпро-Арена готувався до проведення матчів Євро- 2012, був зданий в експлуатацію в 2008 році. При цьому по ходу будівництва його кошторис вийшов за рамки первинного. Український клуб, яким володіє губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський, відмовився компенсувати різницю Hochtief Solutions AG, вказуючи на “безліч недоробок”.

Після придбання в 2011 році 50% акцій Hochtief Solutions AG іспанською корпорацією ACS на чолі з президентом мадридського Реала Флорентіно Пересом будівельна компанія подала позов до Дніпра.

Міжнародний арбітражний суд Міжнародної торгової палати у Відні задовольнив його, зобов’язавши український клуб погасити заборгованість. За оцінкою Комерсанта, в даний момент вона складає 12,5 мільйона євро. Проте безпосередньо в Україні стягнути її не вийшло.

Влітку 2013 року судові пристави в австрійському місті Бад Ерлах, де зупинилися футболісти Дніпра, вилучили 3,7 тисячі євро і 3 тисячі доларів у генерального директора клубу із-за судових претензій Hochtief Solutions AG. Гроші були відправлені до окружного суду міста Вінер-Нойштадт.

Реклама