<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Черговий незадоволений:Кранчар нарікає на Блохіна

Spy-Football.com

19/3/2013 , 15:34

142946Півзахисник національної збірної Хорватії та київського “Динамо” Ніко Кранчар, який зараз перебуває в розташуванні головної команди своєї країни, дав інтерв’ю ресурсу Novilist.
Поряд з виступом національної збірної Хорватії розмова торкнулася і гри Кранчара в клубі.“Я проводжу дуже мало часу на полі виступаючи за свій клуб. І я дійсно не знаю, чому мені не дають більше грати. Це залежить від нашого тренера, який просто розраховує на мене тільки по 60 хвилин у грі, а потім обов’язково робить заміну.

Я не говорив з Блохіним про це. Це його рішення і він несе відповідальність за свої дії. Що стосується моїх відчуттів, то, звичайно я незадоволений. Я хочу грати більше. Але це моя робота – боротися за місце в складі.

У будь-якому випадку, я очікував більшого, переходячи в “Динамо”. Я сподіваюся, що ситуація ще зміниться на краще. Я приїхав до Києва, щоб грати у футбол, в Лондоні до цього було все моє життя – і я його залишив. Але я вибрав хороший клуб, який виступає в Лізі чемпіонів, і сподіваюся тут заграти, а також сподіваюся завоювати з командою трофеї”, – оптимістично завершив Кранчар.

Нагадаємо , Блохін, не так давно, вже піддавався жорсткій критиці з боку екс-динамівця Леандро Алмейда

 

Джерело: footboom
ТегиТеги:

Реклама