<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Фани Севастополя про безлад на стадіоні: нам такий футбол не потрібен!

Spy-Football.com

19/8/2013 , 15:54

Як виявилося, головним мотивом ультрас став не відхід тренера Олега Кононова у “Краснодар”, а погане ставлення керівництва клубу до вболівальників на виїзному матчі 5-го туру прем’єр-ліги із запорізьким “Металургом”.

– Клубу було відомо – ми поїдемо своїм ходом, 150 осіб, – сказав в ефірі телепередачі “Профутбол” один з фанатів. – Будуть якісь проблеми там? Клуб нам сказав: “Хлопці, ми все вирішимо, приїжджайте туди, купуйте там квитки”. Керівництво клубу злило всю цю інформацію міліції Запорізької області. На стадіоні всі 150 людей зібрали в купу, відвезли на Хортицю. Ніхто не гуляв. Як стадо. На Хортицю привезли 6 літрів води на 150 осіб. І все цілий день сиділи там. Вже було зрозуміло, що ці 150 людей не потраплять на стадіон. Потім цих 150 людей зібрали, відвезли на стадіон – на буферну зону, як скотів в стійло. Між стадіоном і гратами з іншого боку. І при цьому керівництво клубу перебувало на стадіоні, але ніхто не прийшов запитати, як справи у людей.

Акція була, правильно ви сказали, зривати матч. Нам такий футбол не потрібен. Якщо ми не потрібні цій команді, то нам не потрібна ця команда. Поверніть нам Другу лігу, “Судосторитель”, і ми будемо ходити, нормально дивитись футбол”

Ну і ще варто полухати про ставлення севастопольських фанів до приїжджих донецьких футболістів.

ТегиТеги:

Реклама