<
>

Реклама

Поза грою Інтервю

Ігор Суркіс: "Вони втратили сором і совість.Я мовчати не буду!"

Spy-Football.com

19/8/2013 , 10:56

surkisІгор Суркіс дав ексклюзивне інтерв’ю програмі «ПроФутбол».

– Свого часу київського «Динамо» штампувало золоті медалі чемпіонату України. Усі вболівальники ненавиділи «Динамо» і говорили коли здійснитися, що їх зрушать з п’єдесталу. Те ж саме зараз – «Шахтар».

Ми програли «Чорноморцю» по грі. Молодці, вони нас обіграли. Нам що посипати голову попелом? Я теж переживаю і дві ночі не спав. Ми повинні далі рухатися, а оцінку гри – питання не до мене.

Я від себе роблю все можливе, щоб команду підсилити. Моя мрія – більше українських хлопців у команді. Ми в цьому році якісно посилилися з однією єдиною метою: не для того, щоб миттєво давати результат, а щоб бути конкурентоспроможними і відродити ті місця, за які повинні боротися, а не чекати поки команда буде поповнятися українськими гравцями. Найпростіше – не витрачати гроші. Знаєте, ми вектор український починаємо і зробимо команду. Я не намагаюся заощадити, адже для мене гроші на останньому місці. Для мене головне – результати команди.

Мене не цікавить Антонов. Він дуже хороший нападник, але для того, щоб його брати, йому необхідно давати ігрову практику. Він хлопець амбітний і не хотів сидіти в «Дніпрі». Хлопець хоче грати у футбол. Він хороший нападаючий, але ми придбали нападників.

Зараз добре судять? Так вони втратили сором і совість. Взагалі перестали все в цьому житті боятися. Якщо зараз Колліна Україну покине, то у нас буде бєспрєдєл. У чому Колліну точно не можемо звинуватити, що він бере хабар. Це вже точно. Я знаю, що він робить все можливе, щоб ці наші судді судили краще. Але якщо сьогодні над ними нікого не буде і будуть ті люди, які сьогодні і так спостерігають …

Один приклад. Ми граємо з «Шахтарем» у Києві. Інспектор матчу знаєте хто? Той, хто очолює суддівський комітет – Василь Мельничук. Ми граємо через два тури у Харкові вирішальну гру за друге місце. Хто інспектор матчу? Мельничук! Ми граємо гру четвертого туру, де нічого не вирішується ще. Хто інспектор матчу? Василь Мельничук! Нехай дадуть відповідь мені, він один сьогодні? Більше інспекторів немає? Якщо Колліни не буде, будуть вбивати, як у матчі з «Волинню», і пенальті ставити не будуть. Вони будуть судити за своїми правилами. Повірте, ми на таких суддів знайдемо управу. Є вищі організації, куди плівки можна послати і викликати експертів західних. Ви думаєте, що я буду вкладати в команду по 100 мільйонів, і буду мовчати? Я мовчати не буду!

Те, що вони розповідали 10 років про конфлікт інтересів, вже все. Він закінчився! Вони 8 років чемпіонами були, але не буде так більше. Свавілля на футбольному полі не повинно бути. Якщо є пенальті в наші ворота, нехай ставлять. Якщо є пенальті у ворота супротивників, нехай теж ставлять. На 4-й хвилині матчу з «Шахтарем» нам ставлять штрафний, а пенальті не ставлять. Нам кажуть, що суддя так бачив цей момент, а перед цим на Тейшейрі теж був пенальті. Так нехай ставлять! Якщо на 2-й хвилині пенальті у ворота «Динамо», давайте його! Філософія «не дав туди, не дам туди». Навіщо це? Навіщо у футбол гроші вкладати?

Де президент Прем’єр-ліги? Він живий є взагалі? Коли був Суркіс президентом федерації, мала бути Прем’єр-ліга, а зараз все підпорядковано одній структурі і нічого не хочуть чути.

Натуралізовані легіонери: в регламенті написано одне правило, що гравець не має право виступати за збірну України не може вважатися українцем. На Дишленковича це не поширюється. Для нього виняток чи що? Виходить Попов і розповідає, що закон зворотної сили не має. Ми сьогодні у футбол граємо, а не в політику. Це ж футбол! Не може грати за збірну – він легіонер згідно сьогоднішнього регламенту. У минулому сезоні цього не було. Вони складають самі регламент, а потім самі себе виправдовують.

ТегиТеги:

Реклама