<
>

Реклама

Поза грою UPL

Луческу боїться їхати в Київ, а румунські легіонери втікають з України

Spy-Football.com

19/2/2014 , 14:58

Фото fanatik.ro

Фото fanatik.ro

Старт весняної частини чемпіонату України може бути відкладений через події, які зараз відбуваються в Києві, повідомляє румунське видання fanatik.ro. Не виключає цього і головний тренер донецького «Шахтаря» Мірча Луческу.

«Так, я бачив, що відбувається в Києві. Це неймовірно! Не можу в це повірити. 2-го березня нам належить зіграти в Києві проти «Динамо», але якщо ситуація в столиці України не зміниться, то я не думаю, що ми поїдемо на гру. Неможливо грати в футбол в таких умовах. Існує ймовірність, що матч буде перенесено », – заявив Містер.

Також журналісти пишуть, що румунські футболісти, які виступають у чемпіонаті України, можуть залишити свої клуби. Це відбудеться у випадку, якщо старт весняної частини чемпіонату буде відкладений, а складна політична ситуація в країні не зміниться. Деякі з них вже попросили своїх агентів підшукати їм можливі варіанти продовження кар’єри в інших чемпіонатах.

«Це нормально, що вони бояться. Як можна грати в таких умовах? Краще піти грати в інший чемпіонат, ніж сидіти і чекати біля моря погоди », – заявило румунські ЗМІ.

Відзначимо, що в даний момент в клубах української Прем’єр-ліги виступають вісім румунів: Резван Кочіш, Маріус Нікулае, Крістіан Орош, Олександру Данді (усі – «Говерла»), Лучіан Бурдужан («Таврія»), Олександру Влад («Дніпро») , Ерік Бікфалві і Флорентин Матей (обидва – «Волинь»).

джерело: fanatik.ro

 

Реклама