<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Згадати все. Як Блохін критикував Газаєва

Spy-Football.com

20/9/2013 , 12:02

blohin« Динамо» в першому турі Ліги Європи показало , що падіння клубу не закінчилося.

Тренер команди ж продовжує знаходити виправдання для колективу і себе самого. Якщо після розгромної поразки « Металісту » Блохіна влаштовувала гра команди , то після матчу з Генком він також не знайшов причин програшу .

Легендарний футболіст не зміг списати невдачу на зіграність, погані кондиції гравців. Проблеми у тренерів «Динамо » з’являються регулярно , але ми вирішили звернути увагу на те , як слова фахівця змінюються залежно від місця , на якому він сидить :

Блохін : Валерій Газаєв повинен піти. Після матчу Динамо – БАТЕ 2:2

– Якщо дивитися на результати , то звільнення Газаєва цілком логічне. Він поки не виконав жодного поставленого завдання. Більше того , я вам скажу як уболівальник , киянин і людина, яка багато років віддала « Динамо» , – мені неприємно дивитися на це неподобство . Всі ж бачать , що у команди проблеми з фізикою. Вона грає спалахами – 20 хвилин відбігала і все. Багато хто взагалі виходять на поле без бажання боротися. Я вже не кажу про незрозумілу селекцію . Хоч один з легіонерів , куплений за Газаєва , заграв як слід ?

Дані слова варто згадати керівництву Динамо в оцінці тренерського штабу команди

bestsport.com.ua

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама