<
>

Реклама

Трибуна Dempsey

Загадкова історія Клінта Демпсі

Spy-Football.com

20/9/2014 , 16:03

best_8a72f34f7a-5-Clint-DempseyКлінт Демпсі народився в маленькому техаському містечку Некедоучіс. Сім’я Клінта була дуже бідна, тому їм доводилося жити в будинку на колесах.

Клінт Демпсі з раннього дитинства захопився не зовсім звичної грою для американських дітей.

Одного разу, під час сімейної поїздки в Даллас, Клінт переконав батьків зробити коло, щоб потрапити на перегляд в місцеву футбольну школу. Його прийняли в команду, але мрія Клінта не збулося. Старша сестра Дженніфер на той момент показувала непогані результати в тенісі, і всі гроші йшли на її підготовку. Клінту з футболом довелося зав’язати.

Коли Клінту виповнилося 12, Дженніфер померла, у неї було небезпечне захворювання судин. Одного разу Клінт залишив на могилі Дженніфер записку, в ній він поклявся, що всі голи він буде присвячувати їй. І свою обіцянку дотримав.

У 2001 році Клінту вдалося вступити до університету Фурман Паладінс, і до 2003 року він грав в університетській лізі.

У 2004 році на драфті MLS Демпсі потрапив в команду «Нью Інгленд Революшн» і був визнаний кращим дебютантом ліги (MLS Rookie of the Year Award). В цьому ж році Демпсі почали викликати в збірну США.

У 2006 році спільно зі своїм другом, репером ХО, а також за участю Big Hawk записав сингл «Don’t Tread», в якому Демпсі описує своє важке життя і те, як футбол допоміг йому подолати труднощі. На пісню був також знятий кліп, в кінці якого є сцена, в якій Клінт приносить квіти на могилу своєї сестри Дженніфер.

2 травня Демпсі отримує листа, в якому зазначено, що його візьмуть на Чемпіонат Світу з футболу, у Демпсі змішані почуття, пару годин тому він дізнався про смерть свого друга.

Життя Клінта Демпсі суцільна карусель, одного разу в коледжі він збирався на концерт з друзями, але в результаті не поїхав, йому не вистачило грошей на квиток. Друзі Клінта потрапили в страшну аварію.

У 2007 році Демпсі перебрався в англійський «Фулхем». Брав участь з ними в Лізі Європи. 31 серпня 2012 перейшов в «Тоттенхем», сума трансферу склала 7,5 млн євро. Зараз грає в Сіетл Саундерс.

Зараз Клінту 31 рік, і він цілком задоволений своєю кар’єрою. Він став тим, ким мріяв. І дивлячись на нього сьогодні, ти не повіриш, що це той не везучий хлопчик з маленького техаського містечка.

за матеріалами tribuna.com, Автор GonzalezBlanco17

ТегиТеги: США

Реклама