<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Моурінью: "Хочете знати правду про трансфер Шевченко?"

Spy-Football.com

20/6/2013 , 9:04

338227Головний тренер «Челсі» Жозе Моурінью розповів, хто розглядався як основна трансферна ціль «синіх» ще до придбання Андрія Шевченка.

Моурінью розговорився в розмові з журналістами, коли його запитали, чи був Андрій Шевченко придбаний свого часу проти волі самого португальця. Жозе спростував цю інформацію, розповівши історію, що передувала трансферу українця.

«Ніколи, ніколи за час мого перебування тут власник клубу не втручався в основні моменти роботи тренера – у тренування, вибір складу і трансферні цілі, – заявив Моурінью. – Хочете знати правду про трансфер Шевченка? Я сподівався, що керівництво не відмовить мені. Ми хотіли придбати Самюеля Ето’О, він був нашою метою. Власник клубу був готовий на все, щоб роздобути його ».

«Навіщо мені був потрібен Ето’О? Просто він був єдиним гравцем, якого можна було поставити разом з Дідьє Дрогба, використавши схему з двома нападниками. Самюель був готовий грати з Дрогба по цій стратегії з трьома атакуючими футболістами, де Ето’О нагнітав би тиск з флангів. Я зробив те ж саме в «Інтері». Ми дуже хотли його отримати, і бос зробив усе можливе, як і Пітер Кеньон. Але в підсумку «Барселона» сказала, що не продасть Ето’О ні за які гроші. Після цього ми подумали про альтернативні варіанти і взяли Шевченка. Я був радий його приходу », – цитує Моурінью Sky Sports.

Рульовий лондонців також поділився думкою про перебування в «Челсі» Фернандо Торреса, придбаного 2,5 роки тому за 50 мільйонів фунтів.

«Я б оцінив його виступ як середній. Хтось міг очікувати більшого, грунтуючись на його потенціалі і згадуючи, що він показував раніше. Але все не так погано, як іноді кажуть люди. Прийнято вважати цей трансфер великою помилкою. Але він став великою помилкою тільки тому, що не спрацював », – зазначив Жозе.

eurosport.ru

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама