<
>

Реклама

Поза грою mourinho

Моуріньо і «Челсі»: 10 фактів про другий лондонський період португальця

Spy-Football.com

20/12/2015 , 15:05

maurУ четвер, 17 грудня, англійський «Челсі» оголосив про розірвання контракту з Жозе Моуріньо. MatchDay зібрав цікаві факти про два останні роки португальського фахівця в лондонському клубі.

1 титул чемпіона Англії – в сезоні-2014/2 015 – виграв Моуріньо з моменту свого другого приходу в лондонський клуб.

3 рази під час другого приходу в клуб Моуріньо «Челсі» грав у Лізі чемпіонів. У сезоні-2013/2014 «пенсіонери» дійшли до півфіналу, в наступному – вибули з боротьби на стадії 1/8 фіналу, у нинішньому – вийшли з групи, посівши перше місце в квартеті.

12 матчів у всіх турнірах програв «Челсі» в нинішньому сезоні. При цьому виграла команда тільки дев’ять поєдинків.

12 млн фунтів (16,4 млн євро) за сезон становила зарплата Моуріньо за умовами нового контракту з «Челсі».

37,5 мільйона фунтів – така, за даними ЗМІ, неустойка, яку лондонський клуб зобов’язаний заплатити португальському тренеру у разі його дострокового звільнення. Це рекордна компенсація тренеру в історії світового футболу.

132 дня до моменту звільнення пропрацював Моуріньо з «Челсі» після того, як підписав новий чотирирічний контракт з лондонським клубом.

136 матчів під керівництвом Моуріньо провів «Челсі» під час другого приходу португальського фахівця в лондонський клуб. У цих поєдинках «пенсіонери» здобули 80 перемог, 27 зустрічей завершив внічию, 29 – програв.

318 матчів у цілому провів біля керма «Челсі» Жозе Моуріньо, віддавши лондонському клубу п’ять років своєї тренерської кар’єри.

357 млн євро витратив «Челсі» на придбання нових футболістів за час другого приходу Моуріньо в лондонський клуб. На продажах футболістів за цей період «пенсіонери» заробили 282 млн. Таким чином, «збитки» «Челсі» за «другий період Моуріньо» склали 75 мільйонів євро.

900 днів пропрацював Моуріньо в «Челсі» під час свого другого приходу в лондонський клуб.

ТегиТеги: Моуріньо Челсі

Реклама