<
>

Реклама

Трибуна METALIST-1925

Заява ФК Металіст-1925 щодо інциденту у фіналі аматорської ліги

Spy-Football.com

20/6/2017 , 13:08

Харківський футбльний клуб “Металіст 1925” виступив з офіційною заявою щодо зриву матчу з “Агробізнесом” з Волочиська Хмельницької області на НСК “Олімпійський” у Києві.

19 червня 2017 року на головному стадіоні країни відбувся фінальний матч аматорського чемпіонату України з футболу. Зустрічалися переможці двох груп турніру – “Металіст 1925” з Харкова і “Агробізнес” з Волочиська Хмельницької області. В кінці матчу стався інцидент, пов’язаний з безчинствами так званих “ультрас”. Дії цих псевдо-уболівальників привели до вкрай негативних наслідків, грубих порушень громадського порядку та насильства. Матч був зірваний, а авторитету ФК “Металіст 1925” завдано серйозної шкоди. У зв’язку з цим, відразу ж після матчу відбулося екстрене засідання загальних зборів засновників Клубу.

Засновники ФК “Металіст 1925” рішуче засуджують злісні хуліганські дії, вчинені на стадіоні фанатами харківського клубу і, як з’ясувалося в ході внутрішнього розслідування, “ультрас” інших клубів з різних міст. За попередніми даними служби безпеки ФК “Металіст 1925”, на секторі, в якому повинні були розміщуватися харківські фанати, перебували жителі ще чотирьох міст України, які взяли участь в масових заворушеннях. Це свідчить про сплановану провокацію, направленою не проти учасників фінального матчу і ФК “Агробізнес”, зокрема. У цього прояву глибинні корені. ФК “Металіст 1925” рішуче засуджує дії вандалів і футбольних екстремістів. Ми звертаємося до Міністра внутрішніх справ України Арсена Борисовича Авакова з проханням відкрити кримінальне провадження, дати оцінку хуліганському інциденту, виявити справжні мотиви призвідників, організаторів і активних виконавців, а також зробити все можливе, щоб вони понесли передбачене чинним законодавством покарання.

Клуб не знімає з себе відповідальності за те, що сталося, не сприймає подібну поведінку так званих “уболівальників” і вживе необхідних заходів, які будуть спрямовані на безумовне дотримання регламентних норм щодо попередження подібного в майбутньому. Власники Клубу підкреслюють: вони заперечують подібні форми “вболівання” в футболі, засуджує вандалізм і екстремізм, і закликає всі клуби України підтримати спільне прагнення до чистоти в футболі.

Ми почали внутрішнє розслідування і разом з сумлінними активістами ГО “Ультрас Харків” хочемо виявити призвідників інциденту 19.06.2017 р, зробивши все, щоб в подальшому подібне не повторилося. Ми не дамо можливості відвідувати стадіони всім, хто схильний до хуліганства і насильства. Ми також повністю солідарні із заявою Президента ФФУ А.В. Павелко про ініціювання розгляду у Верховній Раді України законопроекту про безпеку глядачів до, під час та після проведення футбольних матчів.

Наш клуб приносить щирі вибачення всій футбольній Україні, всім уболівальникам, учасникам матчу і офіційним особам, які мимоволі стали свідками такого грубого і цинічного події. Наш клуб завжди дотримується правил чесної гри. Саме тому ми приносимо вибачення у всієї футбольної України, команді “Агробізнес” та її президенту, пану Собуцькому. Ми щиро хотіли, щоб фінальний матч став святом футболу, але не мракобісся неадекватів.

Команду “Агробізнес” ще раз вітаємо з чемпіонством!

Засновники та керівництво ФК “Металіст 1925”.

ТегиТеги: Металіст

Реклама