<
>

Реклама

Трибуна Мундіаль

1% росіян вболівають на Чемпіонаті Світу за... Україну

Spy-Football.com

20/6/2014 , 11:30

ukr_funБлизько 1% громадян Росії на Чемпіонаті світу в Бразилії збираються вболівати за збірну України, хоча наша збірна, на превеликий жаль, не бере участі в Мундіалі.

Про це свідчить опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД), результати якого були опубліковані у вівторок, 17 червня, на сайті організації.

Так, більшість респондентів (78%) будуть підтримувати команду Фабіо Капелло. Ще 23% (опитані могли вказувати не більше трьох команд) вболіватимуть за Бразилію, 10% – за Іспанію, 9% – за Німеччину і ще 7% – за Італію.

Примітно, що в числі збірних, які росіяни будуть підтримувати на Мундіалі, виявилися національні дружини Білорусі (2%), Канади (1%) і України (1%). Ці три команди участі в Чемпіонаті світу не приймають. Синьо-жовті не змогли пробитися на Мундіаль, програвши за сумою двох матчів французам (2:3)

При цьому 25% відсотків росіян вважають, що їх збірна у Бразилії дійде до фіналу турніру. Поразка в головному матчі турніру передрікають 12% учасників опитування, а перемогу на Чемпіонаті світу – 13%.

Ще 18% росіян розраховують на вихід до чвертьфіналу, і лише 7% не сподіваються навіть на подолання групового етапу, повідомляє ВЦИОМ.

Джерело: nvua.net

Реклама