<
>

Реклама

Трибуна Olimpik

УЕФА підозрює "Олімпік" у 12 договірних матчах

Spy-Football.com

20/7/2015 , 14:32

olimpik_dДонецький “Олімпік” розпочинає новий сезон на фоні старих проблем. Знову їх підозрюють в зв’язках з тоталізатором і знову вони все заперечують.

Як повідомив голова Комітету з етики та чесної гри ФФУ Ігор Кочетов одразу 12 ігор клубу підозрюються УЄФА, як ті, що не відповідають правилам чесної гри.

“Кілька десяткою матчів українського чемпіонату знаходиться під підозрою і УЄФА прямо вказує на них. Два тижні тому ми зробили візит до Швейцарії і зустрічалися зі спеціальним підрозділом УЄФА, яке моніторить 32 тисячі матчів щорічно, і вони прямо сказали, що у нас проблеми з Олімпіком. 12 матчів донецької команди знаходиться під підозрою”, – говорить він.

На даний момент Комітет ФФУ з етики та чесної гри розібрав один підозрілий матч минулого чемпіонату – “Олімпік” – “Металіст” (2:1). “У нас немає претензій до “Металісту”, але у нас є окремі питання до окремих гравців “Олімпіка”. Гравець “Олімпіка” Драченко в необґрунтованій ситуації йде двома ногами у підкат в своїй штрафній, збиваючи футболіста. Але ж Драченко має восьмирічний стаж професійного футболіста. Думаю, його дії були умисними для призначення пенальті. Дуже великі суми виграли ті, хто на останніх хвилинах ставив ставку на третій забитий м’яч.

Групи експертів підтвердила, що в даному випадку футболісти з великою часткою ймовірності діяли не так, як повинні були діяти. Їхні дії були навмисні до того, щоб був забитий м’яч. Це непрямий доказ того, що окремі гравці забезпечували результат ставки або рух цілого ряду ставок”, – заявив Кочетов.

На цьому тижні Максим Драченко та Владислав Ігоря відвідували Будинок Футболу, де відповідали на питання Комітету з етики та чесної гри. А ось головний тренер команди Роман Санжара на розмову поки не з’явився. Найближчим часом з висновками Комітету з етики та чесної гри ознайомитися КДК ФФУ і прийме рішення з цього матчу. “Олімпіку” загрожує позбавлення трьох очок вже в нинішньому чемпіонаті.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що матч сезону УПЛ 2014/15 “Олімпік” – “Металіст” (2:1) розбирався УЄФА на спеціальному засіданні.

Джерело: 2plus2.tv

Реклама