<
>

Реклама

Трибуна Donbass Arena

"Донбас Арена" страждає від постійних обстрілів (Відео)

Spy-Football.com

20/10/2014 , 21:36

“Донбас-Арена” в черговий раз постраждала від терористичної атаки. У звязку з цим ФК Шахтар виступив з офіційною заявою.

20 жовтня в ході постійного обстрілу Донецька, що триває вже не першу добу, суттєво постраждала «Донбас Арена».Основний удар прийшовся на західну частину стадіону, що виходить на вулицю Челюскінців. У результаті деформовано та зруйновано металеві конструкції споруди, розбито стекла вітрин, пошкоджено комунікації.

Особливо цинічного забарвлення цій події додає навіть не той факт, що удар по «Донбас Арені», як, утім, і по всьому нашому місту, завдається під час так званого перемир’я. Річ у тому, що сьогодні перший день на домашньому стадіоні «Шахтаря» видавалася допомога в рамках проекту Гуманітарного штабу Ріната Ахметова «Допоможемо дітям!». Клуб намагається підтримати мам та їх немовлят, про що вже повідомлялося на нашому сайті. Харчування, предмети гігієни почали видавати якраз на західному вході «Арени», куди й прийшовся удар. Дивом ніхто серйозно не постраждав!

У зв’язку з тим, що трапилося, а також із тим, що напруження в регіоні не слабшає, а ще більш нагнітається щодня, ФК «Шахтар» висловлює рішучий протест усім сторонам конфлікту. Знищення міст та мирного населення – страшний злочин, за який усі винні обов’язково матимуть покарання.

ФК «Шахтар» закликає всіх до реального виконання умов перемир’я. Ми вимагаємо від усіх учасників протистояння відмовитися від ескалації напруження й розпочати мирні переговори. Припиніть знищувати наше місто! Люди та історія вам цього не пробачать.

Нагадаємо, 20 жовтня о півдні пролунав вибух у безпосередній близькості від «Донбас Арени». Стадіон істотно постраждав.
– Внаслідок надпотужного вибуху ударна хвиля завдала значної шкоди західній та східній частинам арени, – прокоментував в. о. генерального директора «Донбас Арени» Вадим Гунько. – Частина скляного фасаду обрушилася, значна його площа одержала критичні пошкодження. Також постраждали внутрішні приміщення споруди. Зараз ведеться робота з фіксації ушкоджень, блокуються небезпечні зони. У нас прохання до всіх донеччан: за жодних обставин не підходити до північної, західної та східної частин стадіону, це небезпечно.

За словами Вадима Гунька, дивом ніхто зі співробітників «Донбас Арени» та людей, які перебували на її території, не постраждав. Надалі буде проведено роботи з більш точного дослідження стану конструкцій та з’ясування можливості відновлення фасаду стадіону.

Реклама