<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Кримінальна схема на НСК "Олімпійський": куди зникають квитки з кас

Spy-Football.com

20/8/2013 , 15:38

olimpКвитки на матч Україна-Англія надійшли у продаж.

“Не бажаючи годувати перекупщиків, я 12.07 відправився до кас Олімпійського і вирішив придбати квитки заздалегідь. Працювало 4 каси, 2 каси тільки на Динамо-Волинь, 2 каси на Україна-Англія. Спочатку це обурило, але потім все стане на свої місця. Якщо хтось подумав, що ця стаття про те, що нас змушують купити квитки на Україна-Ізраїль, щоб відвідати Україна-Англія …. ні мої друзі, до цього я ставлюся нормально », – цитує Цензор.НЕТ запис автора на dynamo. kiev.ua.

Ця стаття про те, що відвідавши каси НСК “Олімпійський” ви навряд чи зможете придбати квитки. Якийсь Остап Бендер винайшов геніальну схему, я дійсно захоплююся його кримінальним талантом. А саме, на двох касах за квитками Англія-Україна перші 10-15 чоловік у черзі – це перекупщики, причому на обох касах, там зайшла група людей 30, з чітко організованою структурою. Судячи по обличчях – люди не кияни, приїжджі. Отже, як працює схема – ось каса і там людей 13 – всі вони з однієї команди.

У них чітка організація роботи – старший збоку дає команду на сектор і гроші. Вони скуповують секторами!!! Дві людини, купивши квитки, відходять убік – а два дідуся в групі перекупок рахують гроші, а потім йдуть в іншу чергу. Геніальність схеми в тому, що якщо дві людини купують квитки, то через деякий час – по одному інші підходять і вклинюються в цю юрбу. Ви будете обурюватися?? А вони всі хором розкажуть Вам, що ця людина займала. Отже схема виходить за типом вісімки, вони переходять від каси до каси, по вісімці. При цьому той, хто купив, відходить, здає квитки і через деякий час заходить на іншу касу. Пачки квитків у старших значні, вони збирають квитки і видають гроші на наступні. За 40 хвилин, поки я стояв, вони скупили сектор. Касир відпускає повільно і не поспішаючи, так що простому смертному там, простоявши пару годин – нічого особливо не світить. Переді мною стояв хлопчина – говорив другий день ввечері приїжджаю, з 17 до 19 не встигаю купити, а в 19 каса закривається. Я простояв 40 хвилин і, зрозумівши схему, поїхав, при цьому ще й каса закрилася в 17-40 – це так щоб напевно чесні покупці звалили. (Офіційно – інкасація).

Нахабство і беззаконня цієї схеми просто вбиває, ФФУ та НСК “Олімпійський”, робіть щось, це Ваша робота. А так незабаром ми зможемо купити квитки втридорога тільки у перекупщиків …

джерело: Цензор.НЕТ, dynamo.kiev.ua

 

ТегиТеги:

Реклама