<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Мали би проходити. З ким зіграє «Металіст» у Лізі чемпіонів

Spy-Football.com

20/5/2013 , 12:51

“Металіст” вперше в історії вийшов у кваліфікацію Ліги чемпіонів. Харків’яни почнуть боротьбу за вихід у груповий етап з третього раунду кваліфікації нечемпіонів.

На цей момент точно відомі ще п’ять учасників третього раунду – “Зеніт” (Росія), ПСВ (Голландія), “Фенербахче” (Туреччина), “Нордшелланд” (Данія) і “Зюлте-Варегем” (Бельгія).

Ще три учасники визначаться наступного тижня. У Франції за третій рядок ведуть боротьбу “Ліон”, “Сент-Етьєн” і “Лілль”. “Ліону” необхідно переграти в останньому турі “Ренн”, щоб не звертати уваги на результат матчу між “Ліллем” і “Сент-Етьєном”.

В Австрії на другому місці йде “Зальцбург” і відстає від “Аустрії” на шість очок за два тури до закінчення першості. У Швейцарії практично така ж ситуація – “Грассхоперс” відстає від “Базеля” на шість очок, але до завершення турніру тут три тури.

У Греції почався плей-офф за Лігу чемпіонів, в якому беруть участь ПАОК, “Яніна”, “Артомітос” і “Астерас”. Найбільш рейтинговий клуб ПАОК перші два матчі програв і поступився лідерством “Яніні”. Плей-офф завершиться 2 червня.

Харків’яни вже точно будуть сіяними в третьому раунді, тому зможуть отримати слабшого суперника. Наразі посів виглядає наступним чином:

Сіяні – “Ліон” (Франція), “Зеніт” (Росія), ПСВ (Голландія), “Металіст” (Україна), “Фенербахче” (Туреччина)

Несіяні – “Зальцбург” (Австрія), “Нордшелланд” (Данія), “Грассхопперс” (Швейцарія), “Яніна” (Греція), “Зюлте-Варегем” (Бельгія).

Після того буде складна кваліфікація “нечемпіонів”, але це, як кажуть, зовсім інша історія. Сподіваємось, Харків ще святкуватиме перемоги в ЛЧ.

bfootball

ТегиТеги:

Реклама