<
>

Реклама

Персона Spy News

Франческо Тотті - Вічний Вовк

Spy-Football.com

21/9/2013 , 14:24

tottiФранческо Тотті підписав з рідним клубом новий контракт, який дозволить йому носити улюблену червоно-жовту футболку фактично до 40 років.

Умови нової угоди: Тотті у “Ромі” до 2016 року з річною зарплатнею у 3,5 мільйони євро. Франческо пішов на скорочення, що зрозуміло і похвально. Крім того, у клубу залишаються права на продаж футболок з “десяткою”, що, як ви розумієте, вигідно: усі інші номери разом узяті становлять лише трохи більше половини рівня її продажу.

Майбутнє Франческо у ролі функціонера клубу уже фіксувалося у попередніх контрактах. Зараз тільки підтвердили, що у цьому пункті без змін: без капітана ніяк! Як жартує Джене Ньоккі: “Нарешті, Тотті поновив контракт: два роки буде футболістом, потім п’ять працюватиме функціонером і ще 10 бігатиме перед трибунами у ролі “наповнювача” маскотта” :-).

Таким чином, легенда “Роми” має шанс вступити до ексклюзивного клубу, членами якого є Діно Дзофф, Алессандро Костакурта, Паоло Мальдіні та Хав’єр Дзанетті – усі вони досягли вищезазначеного віку, захищаючі одні й ті ж кольори протягом багатьох років. Важливо відзначити, що Ческо буде єдиним серед них гравцем групи атаки, що піднімає його можливе досягнення на щабель вище.

Що найголовніше – Тотті не просто живий монумент на полі і не мумія, якій треба лише сліпо поклонятися. Він продовжує грати і може творити краще багатьох молодих, тому знову піднімається питання його можливої участі у бразильському мундіалі.

Також капітан “Роми” продовжує забивати, зокрема гол номер 228 у ворота улюбленого клієнта “Парми” (Це був 19-й гол “джаллоблу”! Далі “Удінезе” – 15 та “Кальярі”, “Фіорентина”, “Сампдорія” – по 14), намагаючись максимально наблизитися до свого заочного суперника Сільвіо Піоли, який є найкращим бомбардиром кальчо. Більшість голів форварда-піонера були забиті за римських “Орлів”, що додає дербійного присмаку цим перегонам. Але, насправді, шансів мало, особливо якщо Федерація офіційно визнає його 16 голів сезону 1945-46, що збільшить рекорд Серії А до 290.

Як усе символічно складається. 27 вересня Тотті виповниться 37 років, а 29-го – святкуватимуть 100 років з дня народження Піоли, на честь якого “Лаціо” уже випустив ексклюзивну футболку – усього 913 екземплярів, відповідно до року народження форварда без одинички.

Бій за Рим – ще раніше: 22 вересня. Нехай дехто каже, що дербі померло – бо з точки зору лаціалі після 71 хвилини 26 травня реваншу немає. Але перемога чи поразка не може не вплинути на настрій, з яким римляни святкуватимуть дні народження своїх легенд та кумирів. Тим паче, що “Рома” Гарсії займає лідируючі позиції у Серії А, збереження яких у дербі стало б якщо й не тотальним виправданням, то, принаймні, певною відповіддю на звичні вже закиди: “Ми підняли Кубок вам в обличчя”.

Автор: Яна Дашковськаfootball24.ua

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама