<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Договірні матчі в Україні каратимуться довічною дискваліфікацією

Spy-Football.com

21/5/2013 , 15:25

Федерація футболу України має намір ввести нові дисциплінарні правила, які встановлять найжорсткішу відповідальність за дії, пов’язані з корупцією у футболі. Про це повідомив перший віце-президент ФФУ Сергій Стороженко під час семінару, присвяченого питанням боротьби з корупцією у футболі.

«Зараз за дорученням ФІФА ми готуємо нові дисциплінарні правила ФФУ, де, безумовно, окремою главою або групою статей будуть прописані правові норми, які встановлюватимуть найжорсткішу відповідальність за дії, пов’язані з корупцією у футболі і договірними матчами, аж до довічної дискваліфікації зі спорту та футболу », – сказав Стороженко, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, такі дії пов’язані із завданням, яке поставив перед ФФУ президент ФІФА Мішель Платіні. «Він сказав, що арбітр, якого спіймають на договірному матчі, ніколи не судитиме. Футболіст – ніколи не буде грати. А офіційна особа ніколи не керуватиме у футболі. Це ми і хочемо зробити у нас в Україні », – зазначив перший віце-президент ФФУ.

Він також повідомив, що федерація готує новий статут, який буде представлений після конгресу УЄФА. «На конгресі УЄФА будуть внесені зміни до статуту УЄФА та ФІФА. Ми плануємо створити новий проект (статуту ФФУ, – ред.), Де були б відображені нові правові форми по боротьбі з корупцією в українському футболі і зокрема координація дій з Інтерполом, ФІФА та УЄФА з цих питань », – зазначив він.

Крім того, за словами Стороженка, ФФУ підготувала низку змін до Кримінального кодексу щодо корупції у футболі, однак ці зміни ще не пройшли узгодження і не потрапили на розгляд до парламенту. Він висловив сподівання, що незабаром Верховна Рада розгляне пропозиції федерації.

news.liga.net

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама