<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Ультрас "Динамо" закликають бойкотувати "обєднаний турнір"

Spy-Football.com

21/6/2013 , 14:39

47537e20c1cb7ddff1ae04614476Офіційна заява Ультрас Динамо Київ з приводу так званого «об’єднаного турніру»

Наприкінці червня – початку липня в Києві, Донецьку та Москві пройде серія матчів між російськими та українськими командами, в яких візьме участь ФК «Динамо» (Київ).

Ця серія ігор позиціонується її організаторами як «об’єднаний турнір» для оцінки, зокрема, глядацького інтересу і телевізійних рейтингів до можливого спільного чемпіонату України та Російської Федерації.

Незважаючи на те, що «Динамо» Київ є найбільш титулованим клубом колишнього СРСР і незалежної України, наша позиція щодо заснування «загального чемпіонату», або будь-яких рухів до цього, завжди була, і залишається негативною.

За час проведення окремих чемпіонатів Росії та України, футбол в наших країнах досяг великого розвитку і поширення. Чемпіонами Росії ставали 6 різних клубів, України – 3 різних клуби. Але найголовніше – клуби з міст і містечок, в радянські часи навіть не мріяли про виступи в Європі, отримали можливість грати з кращими клубами Європи. Вболівальники з Донецька і Казані, Полтави та Самари, Львов і Санкт-Петербурга змогли на стадіонах своїх міст побачити майстрів гри світового рівня, які в часи СРСР приїжджали на матчі переважно в Київ чи Москву, а команди з інших міст лише іноді отримували право грати в єврокубках . Та й досягнення клубів з наших країн у євротурнірах за час проведення незалежних чемпіонатів високі і мають тенденцію до зростання, завдяки чому в цьому сезоні від України і Росії в Лізі Європи і Лізі Чемпіонів будуть брати участь по 6 клубів – більше представництво мають лише Англія, Іспанія та Німеччина. Завдяки проведенню чемпіонатів Росії та України, вболівальники з багатьох регіонів змогли побачити змагання своїх команд на вищому національному рівні.

Спроба проведення «об’єднаного турніру», як і спроба створення «спільного» чемпіонату – суто політичний крок, зрада національних інтересів громадян обох країн. Багатомільйонні призові, які обіцяють учасникам майбутнього «загального» чемпіонату його організатори, будуть отримані за рахунок звичайних платників податків, за рахунок кожного громадянина Росії та України, навіть тих, хто взагалі не цікавиться футболом. Витрачати такі кошти на реанімацію давно померлого чемпіонату СРСР у новому вигляді в той час, коли в обох країнах існує багато невирішених соціальних питань – це лицемірство і образа всіх адекватних і розумних українців та росіян.

Враховуючи все вище сказане, ми прийняли рішення – бойкотувати матчі даного турніру. Ніякої організованої групи підтримки на матчах даного проекту від Ультрас Динамо Київ не буде.

Ми закликаємо всіх справжніх вболівальників своїх клубів, і всіх прихильників незалежних національних чемпіонатів України та Росії приєднатися до нашого бойкоту, і утриматися від відвідування цих ігор. Ми проти політично комерційних акцій, замаскованих під футбольні матчі. Нехай і далі існують і міцніють потужні незалежні національні чемпіонати України та Росії, а наші клуби зустрінуться у фіналі Ліги Чемпіонів!

Слава Україні!

Також нагадуємо, що всі, хто вирішить проігнорувати рішення White Boys Club і спробує таки влаштовувати якусь шизу на стадіоні під час цих матчів … на наші сектора більше не потрапить

Від SF: фани московських Спартака і ЦСКА також проти “обєднаного чемпіонату” і збираються бойкотувати турнір.

ТегиТеги:

Реклама