<
>

Реклама

Трибуна Gazzayev

Газзаєв заявив, що футбол міг об'єднати Україну та Росію перед революцією

Spy-Football.com

21/9/2016 , 9:39

putinЯкби про Об’єднаний чемпіонат України та Росії з футболу почали думати раніше, то конфлікту між країнами вдалося б уникнути.

Про це заявив колишній очільник оргкомітету зі створення проекту Об’єднаної футбольної ліги, екс-тренер київського Динамо Валєрій Газзаєв.

“Вважаю, що якби Об’єднаний чемпіонат відбувся, то мав би величезний успіх. Це був би конкурентоспроможний на європейській арені, видовищний, якісний, комерційно успішний і фінансово стабільний турнір”, – сказав він.

“А не відбувся він виключно по одній, що не залежить від оргкомітету, причині – через те, що стало відбуватися у Києві. Адже у листопаді 2013 року у нас уже все було готове”, – додав функціонер.

За словами Газзаєва, усе було готове до початку Об’єднаного чемпіонату з 2014 року.

“Створили інфраструктуру, врахували всі міжнародні квоти, розробили схему обміну між лігами, провели переговори на всіх рівнях. Але… Ви пам’ятаєте, що стало коїтися в Україні”, – зауважив він.

“Упевнений, ідея створення Об’єднаного чемпіонату була продуманою й абсолютно правильною. Мене не полишає думка: почни ми його трохи раніше, і конфлікту між нашими країнами вдалося б уникнути… Футбол міг би виступити як об’єднуючий початок”, – розійшовся Газзаєв.

На його думку, Об’єднаний чемпіонат увійшов би до числа найсильніших на континенті, інформує російське видання  “Спорт-Экспрес”..

“Ліга мала б колосальний комерційний успіх за неймовірно цікавої спортивної складової. Яка була б конкуренція!” – підсумував він.

Раніше Газзаєв видав, що об`єднаний чемпіонат Росії й України міг не допустити війни на Донбасі.

Нагадаємо, що у Росії передумали створювати об’єднаний чемпіонат з Україною у жовтні 2015 року.

Реклама