<
>

Реклама

Поза грою Крим

Порошенко - Платіні: Футбольний Крим є і буде українським

Spy-Football.com

21/11/2014 , 10:52

poroh_plat

На зустрічі двох президентів: України Петра Порошенка та УЄФА Мішеля Платіні було піднято питання про ситуацію з кримськими клубами.

Зокрема, глава нашої держави розповів, як, повертаючись з аеропорту, побачив під стінами своєї Адміністрації півсотні футбольних фанів, які вимагали не віддавати кримські клуби Росії. “Я підійшов до них і пообіцяв боротися, щоб російський чемпіонат не відбувався у Криму, бо це наша земля”, – сказав глава держави. “Крим є і буде українським”, – наголосив Президент.

Француз дав з цього приводу роз’яснення.

“УЄФА створив робочу групу з цього питання, остаточне рішення буде прийнято на засіданні керівництва спілки в Лозанні 4 грудня Налагоджено постійний діалог між мною і почесним президентом федерації футболу України Григорієм Суркісом.”, – Наводить слова Платіні прес-служба Порошенка.

Президент Порошенко підкреслив, що для України важливо зберегти контроль над процесами з розвитку футболу в Криму. Він висловив думку, що для УЄФА важливо не бути втягнутим у нефутбольні баталії навколо півострова.

Співрозмовники також згадали Чемпіонат Європи з футболу 2012 року.

Мішель Платіні відзначив, що він був “дуже успішним” та “одним з найкращих в історії УЄФА”.

Петро Порошенко поділився своїми спогадами про матч Україна-Франція, який проходив у Донецьку. “Після гри, після неймовірної зливи вночі ціле місто було сповнене людьми. На багатьох були українські прапори, шарфи, і весь Донецьк співав український гімн. У той день Донецьк був українським, як ніколи. Дуже хочу побачити такий Донецьк знову”, – сказав Президент, наголосивши, що футбол створює неймовірну атмосферу єдності та патріотизму.

Нагадаємо, наприкінці липня РФС включив кримські клуби ТСК (Сімферополь), СКЧФ (Севастополь) і “Перлину” (Ялта) в число учасників другого дивізіону першості Росії, але керівництво ФФУ опротестувало це рішення. Так само відзначимо, що “Перлина” відчуває серйозні проблеми з фінансуванням і просить про допомогу у міністра спорту РФ Віталія Мутко

Реклама