<
>

Реклама

Поза грою Dynamo Kyiv

Блохін вимагає компенсації,а Суркіс вибачився що не звільнив його раніше

Spy-Football.com

22/7/2014 , 15:05

blohinОлег Блохін, під керівництвом якого “Динамо” вперше в історії опустилося нижче другого місця в ЧУ, вимагає від клубу компенсацію за своє незаконне, як він вважає, квітневе звільнення. Справу вже відкрила палата суперечок ФФУ, куди звернувся екс-коуч киян. Сума обчислюється мільйонами євро.

За неофіційними даними, Блохін вважає, що не можна вважати підставою для відставки невиконання наступного пункту в контракті. Звучить він так: “Тренер зобов’язаний докладати всі зусилля для завоювання динамівцями золотих медалей і національного кубка в сезонах 2013/14 – 2015/16 рр., виходу в груповий етап ЛЧ (2012/13 в 2015/16) з наступним подоланням групового етапу і продовженням боротьби як мінімум в Лізі Європи “. Мовляв, як довести, що він не докладав зусиль?

Президент Динамо Ігор Суркіс розповів, як клуб реагуватиме на вимогу екс-тренера київської команди.

“Якщо Олег Володимирович хочеться позиватися до свого клубу, після того, що він зробив з командою, це його право. Ми діятимемо згідно із законом і підготуємо йому дуже хорошу відповідь.

Ні в якому разі за стіл переговорів сідати я не збираюся. Динамо відстоюватиме свою позицію в Палаті по вирішенню суперечок, яка не є останньою інстанцією. Ця ситуація зайвий раз показала суть людини і не більше. Ще раз вибачуся перед уболівальниками за те, що не слухав їх два роки і не прибрав його.

Упевнений, зумію довести, що клуб нічого не винен Олегу Володимировичу. Ну а якщо йому щось винен – то отримає. Все дуже просто. Але ім’я може бути заплямоване в обох випадках, – цитують Суркіса Вести.

Реклама