<
>

Реклама

Трибуна OLIMPIK DONETSK

Донецький Олімпік може бути позбавлений єврокубків

Spy-Football.com

22/5/2017 , 10:08

Донецький Олімпік може бути позбавлений права грати в єврокубах у наступному сезоні.

Про це в програмі Великий футбол заявив очільник комітету етики та чесної гри італіцєь Франческо Баранка.

Нагадаємо, що молодіжна команда Олімпіка підозрюється в організації договірного матчу з київським Динамо (0:4).

“Я сказав гравцям, що не дуже приємно прокинутися посеред ночі і виявити у себе під дверима поліцію. Другою частиною розслідування займатиметься саме цей орган. Павелко наділив мене повноваженнями, а після того він увійшов до Дисциплінарного комітету ФІФА, тому ми не можемо показувати всьому світу такого роду явище.

Ми не можемо отримати доступ до рахунків людей, які робили ставки, але немає сумнівів, що існує організація, яка була на полі і давала команди. В огляді матчу ми можемо чітко визначити гравців, які поводилися неприродно. Звичайно, може статися диво і хтось зателефонує, щоб признатися. Якщо це не станеться, ми самі це доведемо і передамо справу в КДК.

Вони не розуміють, що це не жарти, а Олімпік може втратити місце в єврокубках. Вже є приклади в історії, коли УЄФА виключив команду тільки із-за неприродних коефіцієнтів під час матчу”, – розповів Баранка.

А тим часом Олімпік погрожує знятися зі змагань, якщо команду не перестануть звинувачувати в договірних матчах.

Про це заявив спортивний директор клубу Олексій Антонов, коментуючи слова Баранки.

“Мені президент сказав, що якщо так буде продовжуватися, то ми відіграємо Лігу Європи і закриємо двері назавжди… Так, знімемося зі змагань”, – цитує Антонова tribuna.com.

Реклама