<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Хто покине "Кривбас" влітку

Spy-Football.com

22/5/2013 , 13:15

2NnEb6HR1FEЛише останній тур УПЛ відділяє вітчизняні клуби від літньої міжсезонної перерви, під час якої саме цікавіше для вболівальників – це трансфери гравців. Сьогодні продовжу серію матеріалів, в яких розповідатиму про можливі трансферні ходи українських клубів у міжсезоння.

Сьогодні поговоримо про криворізький “Кривбас”, який зараз переживає непрості часи, що пов’язані із скрутних фінансовим становищем, проте показує хороші результати. Як відомо широкому загалу читачів, у строк до 14 червня криворізьким клубом повинні бути ліквідовані всі заборгованості, в першу чергу із заробітної плати. В іншому випадку Федерація Футболу України буде змушена відкликати атестат, що дає право виступати у професійних змаганням наступного сезону. Давайте уявимо, що криворізький клуб виконав усі умови ФФУ, і тому проаналізуємо трансферну ситуацію в клубі з позитивної сторони. 

Хто залишить команду:

Захисники:

УЧА ЛОБЖАНІДЗЕ. Гравець національної збірної Грузії, скоріше за все, повернеться у розташування “Дніпра”, з яким у гравця заключний контракт, проте чи надовго? Цілком ймовірно, що наступний сезон все ж розпочне у “Кривбасі”.

Можливі варіанти продовження кар’єри: “Дніпро”.

Півзахисники:

ВАЛЕРІЙ ФЕДОРЧУК. Ще один із кандидатів повернення у “Дніпро.” Проте, навряд чи він попаде у заявку дніпропетровців на осінню частину чемпіонату сезону 2013/2014 років.

Можливі варіанти продовження кар’єри: “Дніпро”, “Арсенал”, “Карпати”.

МЛАДЕН БАРТУЛОВІЧ. Хорват демонструє досить непогану гру упродовж весняної частини чемпіонату, тому, на мою думку, він повернеться у “Дніпро”, де й продовжить кар’єру. “Гравці із головою” будуть дуже необхідні Рамосу, враховуючи той факт, що Коноплянка може покинути клуб влітку.

Можливі варіанти продовження кар’єри: “Дніпро”.

МІХЕЛЬ БАБАТУНДЕ. 20-річний гравець, який час від часу викликається у національну збірну Нігерії не має постійного місця в основі, тому йому, напевне, доведеться покинути клуб вже влітку.

Можливі варіанти продовження кар’єри: клуби чемпіонатів Бельгії, Нідерландів.

Нападаючі:

ОЛЕКСІЙ АНТОНОВ. Один із найкращих нападаючих, не побоюсь цього слова, чемпіонату України повинен нарешті повернутися у “Дніпро” та поборотися за місце в основі або шукати щастя в іншій команді, яка боротиметься за високі місця. Не виключаю варіанту переходу навіть у київське “Динамо”, яке має дефіцит форвардів.

Можливі варіанти продовження кар’єри: “Дніпро”, “Металург” (Донецьк), “Динамо”, клуби чемпіонату Росії.

Хто прийде:

“Кривбасу” як варіант було б непогано взяти в оренду з правом викупу дніпрян, які не вважаються основними в команді, це – Шахов та Матуку. Підійшов би команді і динамівець Євген Макаренко, який дуже добре себе проявив у весняній частині чемпіонату за ужгородську “Говерлу”.

Можна також розглянути кандидатури гравців запорізького “Металурга” – сербського півзахисника Йокіча та українця Пісоцького.

Будемо сподіватися, що “Кривбас” зможе привести свої фінансові зобов’язання у порядок і з наступного сезону ми будемо насолоджуватися грою команди.

FootballTransfer.com.ua

ТегиТеги:

Реклама