<
>

Реклама

Поза грою ARV SWALLOWS

Дивовижні футбольні команди

Spy-Football.com

22/8/2014 , 12:17

1.BRNO SUPERSONICS

Команда зібрана в 2008 році в Брно, другому за величиною місті в Чехії. Польові гравці – сліпі. Єдиний зрячий гравець команди – воротар.

Перше, що дивує на матчах незрячих гравців – абсолютно тихі трибуни. Такі правила – звуки під час матчу можуть видавати тільки гравці. Вони позначають свою присутність криками: “Вой!”. Також на полі є звукові навігатори, які повідомляють гравцям, як близько знаходиться інший гравець і куди потрібно бити.

Такий вид футболу був придуманий в Іспанії в 1986 році і увійшов до програми Паралімпійських ігор у 2004-му. З тих пір абсолютним чемпіонами є бразильці.

2.BRIGHT STARS

У 2011 році у Південному Судані, який став незалежною державою після 50-річної громадянської війни, нарешті з’явилася своя національна збірна. Команді доводиться тяжко: її гравці вмирають від малярії, бутси їм доводиться купувати в секонд-хенді, а добиратися до змагань – автостопом. Тим не менш, в липні 2012 року збірна Південного Судану зіграла внічию свій перший в історії матч – зі збірною Уганди.

3. ARV SWALLOWS

За даними ООН, в Зімбабве щонайменше 1,4 мільйона людей ВІЛ-позитивні. ARV Swallows, команда, названа на честь антиретровірусного препарату, контролюючого ВІЛ-інфекцію, складається тільки з ВІЛ-позитивних жінок. Гра у футбол для них – це спосіб відволіктися від хвороби. Кожна гра для них проходить в перервах між лікуванням і лікарнями. Ці вольові жінки своїм прикладом показують, що навіть якщо у тебе важка хвороба, життя триває.

4. AUTÔNOMOS FC

Це команда бразильських панків і анархістів. Ультралівих панковский принцип “Do It Yourself” тут ретельно дотримується: у команди немає і не буде ні тренера, ні капітана. Усі рішення в команді, наприклад про те, кому давати інтерв’ю пресі, приймаються спільно. У 2012 році Autônomos зібрали ще дві команди – жіночу і змішану. Ось тепер повна рівність.

5.PANYI BUOYS

До 1986 року в крихітному плавучому тайському селищі Кох Паньі, повністю оточеного водою, не було ніякого спорту крім гонок на човнах. Потім кілька ентузіастів побудували дерев’яне поле і почали грати в футбол. Так з’явилася команда Panyi Boys. Грати на тісному слизькому плоту важче, ніж на нормальному полі, але це і приносить свої результати: Panyi Buoys вважається однією з кращих команд в південно-таіландском другому дивізіоні.

6.PADANIA GREENS

Ця команда представляє Паданію – невизнану сепаратистську республіку, що включає в себе північні області Італії. За відділення Паданії від Італії з 1990-х років бореться сепаратистська націоналістична партія “Ліга Півночі”.

Футбольний клуб Padania Greens – проект перш за все політичний, і вже потім спортивний. Команду активно використовують для залучення уваги до “Ліги Півночі”. Тим не менш, на спортивному поприщі команді є чим пишатися. З 2008 по 2010 рік вони вигравали всі міжнародні матчі і стали триразовими чемпіонами Кубка VIVA.

7.CHIBA BRAINS FC

Команда, дивовижна навіть для цього списку. Справа в тому, що грають в ній не люди, а роботи. Ці футболісти, створені японськими винахідниками, грають матчі з людьми з 2007 року. До 2030-го року очікується випуск людиноподібних роботів-футболістів. А до 2050-го, запевняють розробники, ці роботи навчаться грати так, що будуть обігравати чемпіонів Світу.

ТегиТеги: Курйози

Реклама