<
>

Реклама

Трибуна Ультрас

Ультрас «Динамо»: UEFA зі своєю толерантністю вже переходить всі межі

Spy-Football.com

22/3/2015 , 14:24

ultrasОдин з ультрас київського «Динамо» прокоментував відкриття дисциплінарної справи за фактом расистських образ у матчі проти «Евертона».

У п’ятницю 21-го березня офіційний сайт UEFA повідомив про те, що організація відкрила дисциплінарну справу за фактом расистських образ уболівальниками київського «Динамо» футболістів «Евертона» в матчі-відповіді 1/8 Ліги Європи. Крім того, UEFA звернув увагу на використання фанатами піротехніки і недостатню організацію безпеки навколо поєдинку.

Щоб прояснити ситуацію, чи мали місце вигуки на адресу темношкірих футболістів команди Роберто Мартінеса, XSPORT.ua звернувся за коментарем до одного з ультрас «Динамо», який, втім, побажав залишитися невідомим.

«Особисто я, взагалі ніяких расистських вигуків не чув. Так, коли гравці «Евертона» довго володіли м’ячем, або подавали кутові, зрозуміло, стадіон свистів. Але, якщо ми свистимо, коли темношкірий футболіст у команди суперника, подає кутовий, хіба це можна вважати расизмом ?, – заявив уболівальник. – По-моєму, UEFA зі своєю толерантністю вже переходить всі межі. А робиться це все для того, щоб залучити на стадіон «диванних вболівальників», які будуть витрачати гроші в фаст-фудах на території арени, і весело плескати, коли їх команда забиває. При цьому, у таких людей практично відсутня власна думка, їм головне – красива картинка, видовище. Більше таких людей – менше думаючих, і виявляють свою позицію.

UEFA постійно карає клуби за дії ультрас, і далеко не завжди, це справедливо. Можна згадати і фанатів польської «Легії», коли вони зробили яскравий перфоменс з написом «Because football does not matter. Money does »на матчі Ліги Європи проти« Актобе », протестуючи проти несправедливого рішення по відношенню до їх команди. Потім полякам довелося заплатити штраф.

Якщо UEFA, можна сказати, з повітря придумало цю «расистську поведінку» на матчі проти «Евертона», значить це комусь вигідно. Значить, хтось не хоче, щоб київська публіка своєю божевільною підтримкою допомогла команді пройти в півфінал турніру .Нічого не хочу сказати, але титульний спонсор UEFA – Газпром, а «Зеніт» свої виступи в Лізі Європи продовжує … ».

Реклама