<
>

Реклама

Трибуна Крим

УЄФА започатковує чемпіонат Криму, а Таврія повернеться в Україну?

Spy-Football.com

22/5/2015 , 12:48

ultras_krimeaУЄФА дав добро на проведення чемпіонату Криму.

Представник кримської Федерації футболу Георгій Ільясов в інтерв’ю порталу “Новий Крим” підвів підсумки зустрічі, яка була проведена представником кримського футбол в штаб-квартиріUEFA в Ньоні.

“Переговори з UEFA проведені. Нам дали добро на проведення чемпіонату Криму. Цей чемпіонат визнається UEFA. Почати першість плануємо в серпні 2015 року. У ньому братимуть участь 8 професійних команд”.

На початку липня до Криму прибуде комісія UEFA, яка проведе інспекцію об’єктів інфраструктури кримських команд. Оцінить можливості і готовність стадіонів та іншої інфраструктури, яка повинна бути у команд згідно регламенту.

Питання про участь клубів півострова у єврокубках поки залишається відкритим, передає видання “Новый Крым”.

Ще одне цікаве рішення було принято УЕФА – кримські футболісти не матимуть статус легіонерів у чемпіонаті Росії.

Про це повідомив глава інвестиційної компанії “Арена-Крим” Юрій Вєтоха, який брав участь у зустрічі з представниками УЄФА та ФІФА.

“Це питання піднімалося. Кримські футболісти не вважатимуться легіонерами в Росії, адже у них є паспорти РФ”, – сказав він.

“Вони можуть грати за збірну Росії, це їхнє право”, – пояснив Вєтоха, передає ТАСС.

Президент севастопольського клубу СК ЧФ Алєксандр Красільніков заявив, що УЄФА та ФІФА мають намір визнати професійний статус кримських футболістів, оскільки зацікавлені у розвитку виду спорту у регіоні.

А от колишній президент першого чемпіона України Сергій Куніцин намагатиметься “реанімувати” клуб уже найближчим часом.

За словами Куніцина, в його планах відродити сімферопольську “Таврію” з тим, щоб вона взяла старт з другої ліги українського футболу, і проводила свої домашні матчі в Херсоні.

“До анексії кримському футболу є чим пишатися. Є таємна мрія спробувати реанімувати “Таврію” на материковій Україні”, – сказав він.

“Гра Таврії на материку могла б збирати кримських переселенців разом”.

Зазначимо, клуб перестав існувати з приходом російських найманців на українську територію.

Реклама