<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Скандал! Як УЄФА "підганяв" результати жеребкування Ліги Чемпіонів

Spy-Football.com

22/3/2013 , 8:55

JuFO3pWfOf4Вже давно ходять чутки про те, що деякі процедури жеребкування, які проводить УЄФА, просто підлаштовують, особливо якщо мова йде про вирішальні стадії єврокубків.

Так і цього разу при жеребкуванні 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Європа отримала чотири досить цікаві та відносно рівні пари, де між собою не зіткнулися головні претенденти на перемогу: “Барселона”, “Баварія” і “Реал”. Навмисне для того, аби рівень півфіналів, де потенційно мають пробитися фаворити, був вищим. А також для того, щоб команди з однієї країни розминулися.

Турецький екс-арбітр Ахмет Чакар, який зараз займається наукою, говорить, що провиною всьому – так звані “гарячі кулі”, тільки вони зовсім не гарячі, а просто вібрують. Коли потрібно витягнути кулю з певною командою, то вона починає ледь помітно вібрувати. Так, щоб учасник жеребкування точно визначив необхідну сферу, а інші цього не помітили.

Приклад такої вібрації і вибір потрібного суперника Чакар демонструє на повторі одного із жеребкувань Ліги чемпіонів, коли Джанні Інфантіно раптово злегка збовтує чашу для жеребкувань, в якій вже почали вібрувати кульки. Зроблено це буцімто з тією метою, щоб ніхто не помітив раптову вібрацію.

Крім цього, колишні гравці “Реалу” та “Барселони” Стів Макманаман та Патрік Клюйверт начебто мали в руках спеціальні металеві предмети, непомітні для стороннього ока. Коли вони витягували долоні в напрямку кошика, кульки, які потрібно було витягнути, почали відповідати вібрацією.

football24

ТегиТеги:

Реклама