<
>

Реклама

Рейтинги ТОП-7

Топ-7 найнебезпечніших у світі футбольних клубів

Spy-Football.com

23/6/2015 , 14:12

Британський портал Dailyrecord.co.uk опублікував топ-7 найнебезпечніших у світі футбольних клубів.

1) «Анжи» (Махачкала).

Перше місце в номінації посів махачкалінський «Анжи». Ще в минулому році команда з Дагестану збирала копійки на зарплати футболістам, і намагалася залишитися у Прем’єр-лізі. Казкове перетворення клубу настало після покупки олігархом Керімовим. «Анжи» переїхав з нестабільного регіону в Москву.

Команда приїжджає на рідну землю тільки на час ігор чемпіонату. Дагестан — один з проблемних регіонів Росії. Нестабільність в економіці, рівні життя та освіті створює напруженість. У містах постійно чується стрілянина, і регулярно відбуваються терористичні акти. Одного разу навіть УЄФА перенесла матч Кубка УЄФА між «Анжи» і «Рейнджерс» на нейтральну територію через проблеми на Кавказі.

2) «Терек» (Грозний).

Друге місце дісталося ще одній кавказькій команді — грозненському «Тереку». «Вигравай або у тебе будуть проблеми», — саме такий ультиматум був поставлений самим Рамзаном Кадировим легендарному Руду Гулліту. Природно голландець не став ризикувати своїм життям і поспішно покинув Грозний. Гравці їдуть в Грозний за великими грошима, які обіцяє президент республіки, у чому нещодавно зізнався новачок клубу Лежар. Командою керує сам президент, його роль на вплив гравців просто колосальна. Тренери бояться і підлещуються перед президентом Чечні. Складається відчуття, що клуб тримається на страху і терорі при зовнішньому спокої і благополуччя.

3) «Марсель» (Франція)

Марсель — один із густонаселених та етнічно різноманітних міст Франції. Футбол тут люблять до божевілля, що підтверджується фактами. За останні 10 місяців гравці «Олімпіка» піддавалися збройним нападам. Наприклад, тільки коштувало бразильському захиснику Вітторіно Хілтону перейти зі скромного «Монпеье» в «Марсель», як тут же було пограбовано його новий будинок. При цьому самого гравця жорстоко побили, а всю сім’ю взяли в заручники.

Інший приклад. Аргентинець Лучо Гонсалес наполягав на розірванні контракту після того, як злодії, просочилися в його будинок, погрожуючи смертельної розправою, вкрали у футболіста коштовності. Гроші і автомобіль.

4) «Збірна Того».

Чемпіонат світу в ПАР повинен був показати громадськості, що і в Африці можна цивілізовано провести міжнародний турнір. Але перед цим трапилася трагедія, яка отримала широкий резонанс. Автобус збірної Того, що прямував до Анголи на Кубок Африки, був жорстоко розстріляний бойовиками. В результаті перестрілки загинув водій автобуса, важкі поранення отримали захисники Серж Акапо і голкіпер Обілале.

5) «Португеза» (Бразилія).

Замикає п’ятірку бразильська «Португеза». У Бразилії люблять футбол настільки, що готові вбити за нього. Після поразки «Португез» від «Вила Нови» в роздягальню увірвалися 4 до зубів озброєні людини. Вони делікатно натякнули, що якщо гравці програють наступний матч, то це буде остання гра в їхньому житті.

6) «Рома» (Італія).

У Європі з дитинства привчають бути терпимими. Але здається, до Риму слово «толерантність» не має ніякого відношення. Так кілька темношкірих гравців «Роми» були піддані серйозним нападам. Приміром, ганець Баруссо був серйозно покалічений після того, як відмовився перейти в інший клуб, а нападник Окака був побитий тому, що не захотів давати автографи після матчу.

7) «Црвена Звезда» (Сербія).

Сербія — найгарячіша точка Європи. Тут постійно відбуваються конфлікти на національному грунті. Особливу увагу сербська поліція приділяє буйним фанатам. У 2008 році один з фантів «Црвени Зірки» був засуджений на 10 років, після того, як намагався вбити поліцейського запаленим фаєром.

11na11.com

Реклама