<
>

Реклама

Рейтинги Spy News

10 цікавих фактів про Маріо Гьотце

Spy-Football.com

23/4/2013 , 17:19

1365082937_player_6745_accdf1. Він міг би стати гравцем Баварії набагато раніше. Народився Маріо в баварському місті Меммінген, в безпосередній близькості від скаутів Баварії, які намагаються не упустити жодного талановитого гравця в окрузі. Гьотце ж з самих ранніх років виділявся з низки своїх однолітків і, якби не переїзд його батька-професора в Дортмунд, Маріо напевно потрапив би на олівець баварцям.

2. Маріо Гетце є найбільш бажаним чоловіком у німецькій Бундеслізі у самотніх жінок. Принаймні, згідно з результатами опитування, проведеного газетою Bild.

3. Гравець, незважаючи на вік і, незважаючи на високі зарплати як і раніше живе з батьками. Зараз Маріо починає повільно думати про вихід з сімейного гніздечка. – Я відчуваю себе добре тут, в Дортмунді, і тепер хотів би побудувати будинок – сказав нещодавно гравець. Мабуть переїзд в Мюнхен допоможе втілити в життя його наміри.

4. Батько гравця – Юрген Гетце працює вчителем інформатики на факультеті електротехніки та комп’ютерних наук при Технічному університеті Дортмунда.

5. Гравець визнає, що він любить їсти все, що в кулінарному наборі Боруссії суворо заборонено. Маріо любить пельмені (за рецептом бабусі), макаронні вироби і білий хліб.

6. Кумир футболіста це легенда французького футболу – Зінедін Зідан.

7. У Маріо є улюблені фільми це чорний яструб, володар кілець, острів проклятих.

8. Гравець має двох братів: старшого Фабіана, зараз гравець другої команди Бохума (до 2010 року грав у юнацьких командах Боруссія Дортмунд) та молодшого Фелікса який грає за дортмундську команду до 13 років.

9. Маріо вже два рази отримував золоту медаль Фріца Вальтера, яка вручається найталановитішим молодим гравцям Німеччини. Він удостоювався цієї честі двічі – в 17 (2009) і 18 (2010) років.

10. Перед кожним матчем Маріо слухає у своїх навушниках ось цю пісню: The Black Eyed Peas – Just Can’t Get Enough

ТегиТеги:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/www/users/spykfo/wp-content/themes/spy20/tpl/post_tag.php on line 4

Реклама