<
>

Реклама

Поза грою ЧУ-1992

"Динамо" хотіло купити чемпіонство у "Таврії"

Spy-Football.com

23/3/2014 , 19:25

tavriaЕкс-форвард київсього “Динамо” Олег Саленко розповів, що його клуб платив гроші “Таврії” за перемогу в матчі за золоті медалі чемпіонату України-1992.

“З “Таврією” була домовленість, що ми перемагаємо… За гроші? Так. До того часу ми місяць тренувалися впівноги, думали, все вирішено, навіщо напружуватися. Приїхали в повній впевненості, що матч – порожня формальність, а вдома чекає банкет, салют, квіти…
До гри ніщо не віщувало біди. Але в другому таймі стало ясно, що “Таврія” б’ється на смерть. На 75-й хвилині ми пропустили гол. Намагалися зібратися, але вже не могли”, – заявив найкращий бомбардир чемпіонату світу-1994.

“Таврія” відреагувала заявою на офіційному сайті клубу.

“Напередодні деякі інтернет-ресурси розмістили інтерв’ю футбольного експерта Олега Саленко. У ньому – некоректна, на наш погляд, думка колишнього гравця про чемпіонську перемогу сімферопольської ” Таврії “у 1992 -му році. Спортивний Клуб “Таврія” і вся громадськість Криму, особливо в нинішній час, обурені і здивовані подібними словами Саленко. Ми переконані, що в золотом тріумфі нашої команди не може і не повинно бути сумнівів! У чемпіонському матчі з “Динамо” сімферопольці показали найвищий рівень професіоналізму та самовідданості.

Не хотілося б нагадувати громадськості про матч, в якому футбольний експерт одного разу забив п’ять голів, про суперника, який пропустив ці п’ять голів, ставити під сумнів звання Олега Саленко – звання кращого бомбардира чемпіонату світу- 1994. Просимо Олега Саленко або підтвердити свої слова, або вибачитися перед “Таврією”. Також наполягаємо, щоб надалі чесне ім’я нашого клубу штучно не втягували в різні сумнівні матеріали ”

sportanalytic.com

Реклама