<
>

Реклама

Трибуна Прем'єр-Ліга

"Металіст" та "Говерла" можуть покинути УПЛ посеред сезону

Spy-Football.com

23/7/2015 , 21:34

Голова Фонду соціального захисту футболістів та тренерів України Олег Печерний запевняє, що в разі невиплати боргів проблемні клуби виключать з УПЛ у будь-який момент.
“Перед стартом сезону ми спілкувалися з багатьма відомими футболістами, а також провели моніторинг, який показав – до глобального страйку ми поки не готові. Але ми не відмовляємося від цієї ідеї і залишаємо її актуальною. Адже процес погашення заборгованостей як і раніше йде дуже мляво, а на справи Едмара і Шелаєва в Лозанні “Металіст” взагалі не реагує.

Ці справи продовжують набирати обертів у Лозаннському суді, але ФФУ і клуб взагалі на це не реагують. Однак ми не збираємося чекати з моря погоди. У серпні ми підготуємо документи у ФІФА і Фіфпро з вимогою розглянути правомірність допуску клубів-боржників до чемпіонату. Тоді варто чекати втручання УЄФА, яка здатна анулювати атестати клубів на участь в Прем’єр-лізі. Це передбачають і регламентні норми.

Якщо УЄФА візьметься за цю справу, то клуби будуть проходити перевірку вже не в атестаційному комітеті ФФУ, а в самій УЄФА. І тоді подивимося, скільки команд з 14-ти буде допущено до чемпіонату… Так, це різкий крок, але мовчання ФФУ і таке ставлення клубів вже переходить будь-які межі.

Тобто, умовний “Металіст” може припинити свою участь в чемпіонаті навіть посеред сезону. Такі прецеденти траплялися і в інших країнах, тому все можливо. Тим більше для цього є підстави. Якби ФФУ проводила ліцензування відповідним чином, то “Металіст” і “Говерла” точно б не стартували в цьому сезоні, а деякі клуби опинилися б під великим питанням. Тому ми налаштовані робити серйозні кроки і все проводити офіційно через вищі органи футбольної влади”, – розповів Печерний.

Джерело: football.ua

Реклама