<
>

Реклама

Поза грою УПЛ

Керівництво Шахтаря заборонило гравцям надягати футболки з написом "Слава Українській армії"

Spy-Football.com

23/11/2014 , 15:50

lviv-SHahtarЯк стало відомо, команда донецького “Шахтаря” перед матчем з “Карпатами”, відмовилася від пропозиції львівського клубу надіти перед грою футболки з написом “Слава Українській армії”.

В результаті у футболках з цим написом на поле вийшли лише гравці “Карпат”.

Звичайно, справжні причини такого кроку знайти не так важко. І ви самі здогадуєтесь, чому це відбулось.

Скажемо лише, що такими методами підтримку львівської публіки здобути точно не вдасться. А Мірча Луческу ще скаржиться, що “Шахтар” не почувається у Львові як удома…

Генеральний директор Шахтаря” Сергій Палкін відреагував на скандал.

Акція, влаштована менеджментом “Карпат” перед матчем з “Шахтарем”, з моєї точки зору, була чистою провокацією — спробою дискредитувати наш клуб в очах львівських вболівальників, спекулюючи на людському горі і смертях. Матч з “Шахтарем” для цієї провокації був обраний, звичайно, не випадково (до цього моменту ні на одному зі своїх домашніх матчів “Карпати”чомусь не висловлювалися на підтримку дій армії). Організатори акції знали напевно, що”Шахтар” не вийде на поле в запропонованих йому футболках.

“У нашому домі йде війна, гинуть ні в чому не винні люди. Для кожного жителя Донбасу це особистий біль. Футбол не повинен розколювати країну — футбол покликаний об’єднувати людей. Тому я закликаю менеджмент “Карпат” припинити займатися акціями, спрямованими на виживання нашого клубу зі Львова. Такого задоволення ми їм не надамо”, — написав Палкін на своїй сторінці в Facebook.

Від редакції: Вибачте, але де провокація у словах “Слава Українській армії”

Реклама