<
>

Реклама

Трибуна Ультрас

Стали відомі подробиці народження народного хіта про Путіна (Відео)

Spy-Football.com

23/5/2014 , 10:57

Журналістка ICTV Анна «Ахава» Тесленко знайшла першоджерело хіта футбольних ультрас «Путін х…ло». Як же народилася пісня, яку так полюбив народ?

Щоб знайти автора популярної кричалки, довелося вийти на одного з лідерів ультрас харківського клубу «Металіст», які першими затягнули пісню.

– Спочатку було багато варіацій на цю тему… Наприклад, заряд «П…р з Кремля» – новий повністю, а не перероблений, як «х…ло». Але він не став популярним, – розповідає фанат. – «Хохли» (прізвисько фанатів київського клубу «Динамо» – ред.) теж щось співали, але воно занадто просто звучало. Із серії «Путін п…ас». Але і це не прокатило. А ось «Х…ло» якось більше за душу взяло чи що!

Виявляється, основний заряд спочатку з’явився після конфлікту Ярославського з Суркісом (пару років тому на той момент власника ФК «Металіст» і тодішнього президента ФФУ був відкритий конфлікт – Ред.). «Заряд» тоді звучав як «Суркіс х…ло». Після зимової перерви харківські фанати трансформували його в Путіна. «Ритм був, форма була… Просто поміняли прізвище на злобу дня, так сказати», – каже фанат.

Така ж ситуація сталася з кричалкою «Багама, багама мама, в ж…у в…ли Путіна Вована». Спочатку заряд з’явився для Ротаня Руслана (капітан ФК «Дніпро» – ред.). Вже потім дніпряни пішли далі і зробили «Бандера, Бандера-тато, в ж…у в…ли Путіна кацапа». – Зараз серед фанатів перемир’я. Коли був товариський марш наш з днірянами, ми видали пару зарядів, і тут починається «ла-ла-ла-ла»! А крім нас, був же ще натовп звичайних людей. Це як на концерті, коли натовп хіт підхоплює з перших акордів! Заспівали і пройшлися відмінно! Кричали її прямо під мерією, під вікнами Кернеса… Глотки рвали, було прикольно!

Сьогодні фанати – це просто голос народу! Дніпряни першими у себе на стадіоні почали співати «Воїни світла», динамівці – «Червону руту», а харків’яни -згадувати Президента Російської Федерації.

Джерело: fakty.ictv.ua

Реклама