<
>

Реклама

Трибуна Spy News

Відкритий лист вболівальників київського "Арсеналу"

Spy-Football.com

23/10/2013 , 17:59

arsenalДо редакції ” Чемпионат.com ” надійшов відкритий лист вболівальників київського ” Арсеналу”. Нижче пропонуємо вашій увазі повний текст звернення вболівальників до футбольної громадськості України .

“Ми , вболівальники Київського” Арсеналу ” , цим листом хотіли б звернутися до всіх небайдужих до Київського футболу !

Заява В. І. Головко , опублікована на офіційному сайті клубу , шокувала кожного , кому не байдужа доля столичного клубу. За непростою ситуацією , яка склалася в “Арсеналі” , вся футбольна громадськість України спостерігає протягом останнього року. На початку року , променем надії для столичних ” зброярів ” став прихід в клуб нового почесного президента Олександра Романовича Онищенко , який у важку хвилину взяв на себе сміливість врятувати наш рідний клуб . На жаль , з невідомих для нас причин , реалізувати свої плани з підтримки київського ” Арсеналу ” повною мірою йому не вдалося. У пресі раз у раз з’являлися різні тлумачення про те , які правові труднощі заважають Онищенку вступити у свої права. Для нас , простих уболівальників , далеких від закулісних перипетій , до сьогоднішнього дня доля клубу залишалася неясною.

Після заяви Головко стало ясно – київський ” Арсенал” , що веде літопис своєї історії з 1925 року , може просто зникнути з футбольної карти країни . Цього разу всі ми – вболівальники , гравці , співробітники клубу – перебуваємо « в одному човні ». Справа порятунку Клубу стосується кожного з нас !

У сформованій ситуації ми , віддані вболівальники ” Канонірів ” , не можемо залишатися осторонь. На жаль , у нашому вболівальницькому середовищі немає людини , яка готова “купити” клуб , але якщо справа потребуватиме того – ми готові пожертвувати багато чим, що у нас є , заради порятунку ” Арсеналу”. Ми не віримо в те , що у величезному мегаполісі , та й у всій країні не знайдеться людини або групи людей , готових врятувати наш Клуб , врятувати наше Ім’я , нашу Історію .

У даній ситуації ми можемо висловити свою нескінченну відданість і підтримку нашого рідного Клубу . І просимо лише про одне: не допустити повторення торішньої ситуації! Ситуації , коли людина, яка готова взяти на себе фінансову відповідальність за майбутнє ” Арсеналу ” , не може повністю вступити в права власника Клубу.

Ми закликаємо до ” чесної гри ” – як на футбольному полі , так і за його межами! Ми впевнені , що новий інвестор знайдеться ! Ми віримо , що його підтримає команда! Ми сподіваємося , що цього разу клуб знайде нового господаря на законних підставах!

Арсенал – наше Ім’я ! Київ – наше Місто ”

“Чемпионат.com”

ТегиТеги:

Реклама