<
>

Реклама

Трибуна Dynamo

Ультрас Динамо про "зразковий" матч та ХК "Сокіл"

Spy-Football.com

24/2/2016 , 16:11

ultras_dynУльтрас київського “Динамо” виступили із заявою напередодні матчу з “Манчестер Сіті” в 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів.

Коротко про організаційні моментах з приводу матчу:

– Матч без піро!
– На початок гри готується шоу, тому приходьте на сектор заздалегідь
– Не забувайте про прапори, розтяжки і обов’язковому атрибуті кожного фаната – розах
– Продаж стікерів і стафа буде під сектором як зазвичай
– Ну і шизіти на всі 500%, команді потрібна наша підтримка як ніколи.

І ще одне. Перед цим матчем у нас буде кілька нестандартне звернення до тих, хто прийде на сектора 39, 41, 43 і 45.

Всі ми знаємо, що цей матч повинен був проходити без глядачів і тепер, коли все-таки дозволили проводити поєдинок не «за закритими дверима», до безпеки на стадіоні та навколо нього будуть підвищені вимоги.

Клуб звернувся з проханням, щоб на цьому матчі (мова йде тільки про цей матч) ми залишили проходи між секторами, щоб проходи хоч мінімально були вільні від людей.

Це питання вже неодноразово піднімалося на наших зустрічах з керівництвом клубу, адже за правилами УЕФА це (відсутність вільних проходів між секторами) – порушення. Ми в свою чергу приводили аргументи, всюди в Європі, де на трибунах були присутні більш-менш великі фанатські рухи на матчах єврокубків фанатська трибуна «забита» людьми і проходів також не видно. Це – нормальна фанатська практика. Саме це і підкреслює атмосферу єдиної трибуни, а не розділених на сектори «осередків» фанатизму.

Але з огляду на особливість матчу ми вирішили підтримати прагнення клубу провести «зразковий» в плані безпеки матч. Так що наше прохання перед цим матчем буде наступним: Вище 10 ряду залишити вільним прохід, хоча б в ширину 1 людину. Щоб була хоча б мінімальна видимість вільних проходів.

P.S.

Окрім того фанати перед матчем планують порвести акцію в підтримку хокейного клубу “Сокіл”

Футбольний фанатизм у Києві починався з хоккейного “Сокола”. Сьогодні славетний “Сокіл”, найбільш титулований український хоккейний клуб, ледве дихає. Фанати “Динамо” не мають бути осторонь такої ситуації, адже це – наше коріння й наша історія! Але відродити можна лише клуб, про який згадують, клуб, який потрібен своїм уболівальникам!

Тож перед грою “Динамо”-“Манчестер Сіті”, 24 лютого, запрошуємо всіх до Палацу Спорту, де під час хоккейного матчу “Дженералс”-“Донбас” на 5-му секторі збираються ті, кому небайдужа доля справжнього київського клубу. Початок гри о 18.00, можна приходити й трохи згодом, на другий чи третій періоди.

Атрибутика Сокола та Динамо вітається!

Реклама