<
>

Реклама

Поза грою Spy News

Легенди "Мілана" повертаються. Ультрас проти

Spy-Football.com

24/5/2013 , 11:24

В структурі “Мілана” по завершенні сезону очікуються гучні пертурбації.

Італійські ЗМІ вже добряче роздмухали новину про зміну на тренерському містку “Мілана”. Керівництво клубу вирішило не продовжувати контракт з Массімільяно Аллеґрі, а коло претендентів на цю посаду вражає своєю оригінальністю: протягом двох тижнів називались такі гучні імена як Марко ван Бастена, Кларенса Зейдорфа, Філіппо Індзаґі та навіть Андрія Шевченка.

Як бачимо, Берлусконі вирішив довіритись зіркам і легендам свого клубу, при цьому, лише ван Бастен має досвід тренерської роботи найвищого рівня (свого часу тренував національну збірну Голандії та амстердамський “Аякс”), а Індзаґі в структурі клубу тренує юнаків (команду “Мілан” U-17).

Але брак досвіду не бентежить одіозного власника “Мілана”. У пресі з’явилась інформація, що переговори з Кларенсом Зейдорфом щодо підписання трирічного контракту на посаду головного тренера клубу, на завершальній стадії.

Corriere dello Sport повідомляє, що перемовини ведуться також і з Паоло Мальдіні, якому пропонують посаду спортивного директора, відповідального за трансферну політику “Мілана”.

Андрій Шевченко, який завершує навчання на отримання тренерської ліцензії категорії Pro, недавно розглядався на посаду тренера, за інформацією La Gazzetta dello Sport.

Ех, якби Зейдорф підтягнув до себе Шеву на посаду асистента, то на лаву запасних “Мілана” в новому сезоні буде лячно дивитись їх суперникам: трійця тренерів Зейдорф-Шевченко-Індзаґі і спортивний директор Мальдіні ще відносно недавно наводили шороху в Європі і підтримували реноме “Мілана” як найсильнішого клубу Старого світу. Якщо ж плани Берлусконі не виявляться черговою журналістською качкою, то буде дуже цікаво постежити за успіхами зіркових наставників.

thumb-2f1180910a6988d82e0f926f1a96a73cА ще можна рекомендувати Сільвіо розглянути ще одну кандидатуру на посаду тренера з фізичної підготовки – Дженнаро Ґаттуззо ідеально для цього підходить :)

А тим часом , вболівальники “Мілана” висловились щодо ситуації з можливою зміною на тренерській лаві клубу.

На своїй сторінці у Фейсбуку “Курва Суд” опублікувала прес-реліз із власним баченням тренерської проблеми та звернення до президента клубу щодо прийняття виваженого рішення.

“Ми вважаємо за необхідне висловити власну думку щодо ситуації, яка є небезпечною для майбутьного нашого улюбленого і великого клубу «Мілан», і яку ми, будучи пристрасно закоханими в ці кольори, ніяк не можемо сприйняти.

Згадаймо минулий сезон: у червні ми вирішили підтримати нову політику клубу і новий проект, в якому було зроблено ставку на молодь, з метою упорядкування бюджету клубу. Нам довелось попрощатись з великими чемпіонами минулих років і двома сильними гравцями команди за два попередні сезони. Всі вболівальники «Мілана» були проти нас, але ми далекоглядно вирішили прийняти цю лінію, розуміючи, що в основі всього лежить серйозний проект, заснований на сильних молодих гравцях і впорядкованих фінансах.

Чемпіонат почався складно, і «Мілан» Аллеґрі виглядав приреченим на муки. Ми чудово розуміли, що протести з нашого боку лише загострять ситуацію, тому вирішили підтримати клуб в найважчий момент. І наш вибір виявився правильним – склався своєрідний мовчазний пакт між Курвою, тренером і командою, за умовами якого всі рухались в одному напрямку. Нехай команда порівняно з європейськими грандами нагадувала радше «Фіат 500», а не «Феррарі», але ми почали поступово пожинати плоди, завдяки прориву Ель Шаараві і виваженому керівництву командою з боку тренера. Саме тренер став керманичем цього проекту, і отримавши лише одне якісне підсилення – Балотеллі в січні, – подарував нам величезу радість, витягнувши «Мілан» з передостаннього місця на третє.

І тепер ми маємо проект, який лише стартував (один рік для деяких проектів – це дуже мало, лише перший невеличкий крок), і який може розвалитись через одне президентське рішення. Ми чудово розуміємо (хоч і не поділяємо) те, що той, хто платить, має право змінити тренера лише керуючись власним вибором. Але якщо йдеться саме про проект, необхідно продовжувати його розвивати, довіривши команду досвідченому тренеру, а не таким людям як Зейдорф, чи іншим, які не мають досвіду роботи на тренерській лаві, зате отримають на себе команду молоді, якою важко керувати і якій зовсім скоро належить пройти складне випробування відбірковими матчами Ліги Чемпіонів.

Ми просимо, аби було проявлено повагу до “Мілану” як клубу і до його вболівальників і щоби керівництво приймало не миттєві, а перспективні рішення (якщо не з Аллеґрі на чолі, то хоча б зі справжнім тренером).
Все це – на благо проекту, який рік тому ми вирішили підтримати всупереч усьому і всім”.

Довідка: Попри милозвучне для пересічного українця звучання, “Курва Суд” — це не профспілка проституток і не судовий орган, який розглядає справи за позовами до дівчат легкої поведінки. “Курва Суд” — це об’єднання фанатських угрупувань “Мілана”, які займають на “Сан-Сіро” південну трибуну.

за матеріалами: bfootball.com.ua

ТегиТеги:

Реклама