<
>

Реклама

Трибуна White Boys Club

Ультрас Динамо про призначення Луческу: це плювок в очі усім вболівальникам

Spy-Football.com

24/7/2020 , 11:32

ultras_dyn_surkisУльтрас київського “Динамо” White Boys Club (WBC) на своїх сторінках у соцмережах виступили зі спеціальною заявою, причиною якої стало призначення на посаду головного тренера румунського спеціаліста Мірчі Луческу.

Що ж, ми до останнього вірили, що це якийсь невдалий розіграш, але керівництво клубу втратило усі залишки здорового глузду, честі та гідності. Призначення 74-річного тренера, який неодноразово некоректно висловлювався на адресу Динамо – це плювок в очі усім вболівальникам Динамо, і суркіси мали б усвідомлювати, які наслідки це потягне за собою.

На даний момент ми звертаємось до всіх працівників Динамо Київ, у яких залишилась хоч крихта самоповаги: все, що вам залишається в нинішній ситуацій – написати заяву на звільнення. А всіх вболівальників, кому болить за Динамо так само, як і нам, просимо слідкувати за повідомленнями нашої спільноти – акції протесту не змусять себе довго чекати.

Суркіси – від’їбіться від Динамо!

Також вболівальники приїхали до воріт клубного стадіону щоб поспілкуватися з президентом клубу Ігорем Суркісом. Суркіс не став йти від розмови і поспілкувався з фанатами.

На питання, чи розглядалися інші кандидатури, Суркіс відповів, що ні, тому що ця найоптимальніша.

“Невже вас не бентежить, що людина з таким минулим буде причетна до нашого клубу? Справа ж не в тому, що він у нас вигравав. Адже вигравав і Фонсека, зараз Каштру. Але у них немає ворожого ставлення. Тому що вони не говорили різної гидоти. Невже ви змирилися, що Мораеш перейшов з “Динамо” в “Шахтар”? Нинішнє ваше рішення – це те ж, що Ребров пішов би працювати в “Шахтар”. ви з цим змирилися?”, – запитали представники ультрас власника “Динамо”.

“Такого не було. А з Мораешом змирився. Так само змирився з тим, що ви написали “Суркіси, від’ї…ся від “Динамо”, – згадав Суркіс образливу історію з банером.

Коли ж Суркісу нагадали, що Луческу скоро виповниться 75, він навів приклад Валерія Лобановського: “Коли я його брав сюди в 1995-му, мені всі навколо говорили, що це вже ні на що не здатний пам’ятник. Мовляв, після Арабських еміратів ледве ходить . Мій брат був проти призначення Лобановського і я його переконав, що Валерія Васильовича треба брати. Потім ми грали в чвертьфіналі та півфіналі Ліги чемпіонів”.

За словами Суркіса, Луческу переговорив з усім керівництвом клубу і нікого міняти не збирається. Тренером воротарів залишається Михайло Михайлов. У тренерський штаб Мірча візьме Олександра Спиридона (молдавського фахівця, який був його помічником в “Шахтарі” і “Зеніті”), а також привезе свою наукову групу, якої, за словами власника “Динамо”, в клубі після смерті Анатолія Зеленцова, по суті, немає. “Точніше є, але вона відстала”, – уточнив Ігор Михайлович.

Після цих слів Суркісу дорікнули: “Невже ви дійсно вважаєте, що Луческу чогось в “Шахтарі” досяг виключно завдяки своєму тренерському генію? Хіба ви не розумієте, що нинішня діяльність клубних структур в “Динамо” не витримує ніякої критики? “Шахтар” досяг успіху, тому що набрав професійних менеджерів, які знають свою справу. Ахметов в структуру клубної життєдіяльності не лізе, поводиться як власник “.

Ігор Суркіс парирував: “Ідіть працюйте в клубі, зараз влаштую вас на роботу! Давати поради з боку може кожен. Крім того, враховуйте можливості Ахметова і мої. Я в цей клуб вх ..рив півтора мільярда, тягнув його з останніх сил. Покажіть людину, яка готова вкладати в “Динамо” гроші, і я поступлюся. Управляти за чужі гроші може кожен. Свої вкладіть. Дайте 30 мільйонів доларів на рік і керуйте. я буду в стороні. Призначайте тренера і беріть, кого хочете”.

“Мені важко чимось апелювати, коли говорите, що Луческу говорив про нас щось неприємне, – додає Суркіс. – Але! Ми повинні розуміти, що поки нашим футболом керуватиме Павелко, можемо битися головою в стіну. Схема проста: всі наші важливі матчі судило двоє арбітрів – Монзуль в полі і Романов як відеоасістент. Ви бачили, що вони творили?”

“Ви все побачите, – підсумував Суркіс. – Він мені пообіцяв. А що він говорив раніше? Так він і мене ображав. Так само, як ви – не прийшли зі мною говорити, а плакат на всю країну вивішували. Принесіть бабки і керуйте. А ви хочете керувати за мої гроші, говорити про честь і гідність. Так не буде. Я прожив 61 рік і знаю, що таке честь і гідність. Вони у мене є. Коли мене журналісти записали, чи є в країні війна. Я відповів. і не треба мене пов’язувати з Медведчуком і старшим Суркісом. Я сказав, що всі політики – брехуни і я в політику не йду. У мене є своє бачення. Зараз я прийняв рішення, яке, з моєї точки зору, принесе київському “Динамо”, б…, користь. Може, я помилився. Але у мене з Луческу домовленість: “Нема результату – розходимося”. Без будь-якої компенсації. А зараз є контракт. Ви готові заплатити компенсацію, щоб його розірвати? Якщо так – звільню його сьогодні”.

Після цієї тиради розмова обірвалася раптово. З ініціативи фанатів. “Ігор Михайлович, весь Київ, вся Україна сьогодні в шоці від вашого рішення. Про що ще можна говорити?”

Сторони розійшлися без рукостискань…

Реклама