<
>

Реклама

Поза грою ФФУ

У Будинку Футболу СБУ проводить обшук і виїмку документів

Spy-Football.com

24/12/2014 , 12:34

ffuУ середу, 24 грудня, у Будинку федерації футболу України проводиться обшук співробітниками Служби безпеки України та виїмка документів.

Про це повідомляють джерела Чемпіона.

Нагадаємо, що ще раніше щодо високопосадових осіб ФФУ було порушено кримінальну справу про відмивання коштів в особливо великих розмірах.

На даний момент співробітники СБУ виносять з Будинку футболу системні блоки.

Радник глави Служби безпеки України Маркіян Лубківський за допомогою повідомлення на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook пояснив причини, через які у Будинку футболу проводиться обшук.

“У зв’язку з вашими численними запитами та зверненнями ЗМІ, хочу підтвердити, що співробітники Служби Безпеки України (Головне управління “К”) спільно з колегами з Генеральної прокуратури проводять процесуально-слідчі дії, зокрема обшуки, у Федерації футболу України.

Робиться це в рамках відкритого кримінального провадження за статтями 191 і 209 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим , а також легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом), – написав Лубківський.

У самій ФФУ, даний рейд СБУ пов`язують з майбутніми виборами на посаду президента ФФУ, що призначені на 6 березня 2015 року. Тим самим у ФФУ зазначають, що чиниться тиск на діючого президента ФФУ Анатолія Конькова.

Одним з головних претендентів на цю посаду є народний депутат України від Блоку Порошенка Андрій Павелко.

ТегиТеги: ФФУ

Реклама