<
>

Реклама

Трибуна Скандал

Скандал дня. Чорноморец винен Зорі близько 7 млн гривень

Spy-Football.com

24/1/2017 , 9:36

Одеський клуб не віддає луганчанам виручку за квитки з домашнього матчу Ліги Європи проти Манчестер Юнайтед, через що Зоря готується подавати на Чорноморець в суд – повідомляє Sport Arena.

Влітку минулого року Зоря зіткнулася з проблемою «де проводити домашні матчі Ліги Європи?» У Запоріжжі луганчанам заборонили грати через невідповідність стандартів Славутич-Арени, і варіантів залишилося всього два – Київ і Одеса. Спочатку мова йшла про Київ (НСК Олімпійський), але в останній момент Зорі відмовили, і клубу довелося в терміновому порядку домовлятися з Чорноморцем, щоб грати ЛЕ в Одесі.

В результаті Зоря провела три домашні матчі групи ЛЄ в Одесі, але на цьому співпраця Зорі і Чорноморця підійшло до кінця і залишило негативний осад.

Раніше генеральний директор Зорі Сергій Рафаїлов в інтерв’ю офіційному сайту Зорі заявив, що Чорноморець так і не перерахував луганчанам гроші, які були виручені від продажу квитків в матчі з МЮ. Через це Зоря має намір йти до суду. «Було умова, що Чорноморець отримує крім плати за послуги з організації матчу відсоток від продажу квитків. Вони-то своє забрали, але нашу частину не повертають. Тобто, ті гроші, які ми законно заробили від продажу квитків за гру Зоря – Манчестер Юнайтед, на наш рахунок так і не надійшли. Зараз ми готуємо позов до суду ».

«Є договір між ФК Зоря і ФК Чорноморець, де все прописано. Фінансова частина – оренда стадіону і комунальні витрати, – сказав Сергій Васильович. – Що стосується доходів, то 8% віддавалася організації, що займалася продажем квитків. Решту коштів ділилися нерівними, але пропорційними частинами між ФК Зоря і ФК Чорноморець », – сказав Рафаїлов.

«Але якщо після матчів з Фенербахче і Фейєноордом Чорноморець перерахував нам відповідні суми, то після гри з Манчестер Юнайтед без будь-яких пояснень одесити цього не зробили. Тому сьогодні Чорноморець повинен Зорі певну суму грошей. Ми вже підготували всі документи, і будемо звертатися до суду ».

Зрозуміло, ми звернулися за коментарям до генерального директора Чорноморця Сергія Керницького, який, за словами Рафаїлова, брав участь в діалозі і пропонував вирішувати питання через суд.

Як вдалося дізнатися джерелу, Чорноморцю від продажу квитків з матчів ЛЄ належало третя частина від загальної виручки. Методом простого обчислення спробуємо визначити суму боргу. Отже, на матч Зоря – Манчестер Юнайтед ціновий діапазон квитків складався від 90 до 800 гривень. Виходячи з цього, усереднена вартість одного квитка дорівнювала 445 грн. На матчі були присутні 27 тисяч глядачів – при множенні цього числа на 445 виходить сума 12 015 000 гривень.

Якщо від цієї суми відняти третю частину (33%) і 8% для компанії-розповсюджувача квитків, то частка Зорі становила 59% і при таких розкладах дорівнювала 7 088 850 гривень. Відзначимо, що це орієнтовна сума, адже достовірні цифри цінової категорії поки залишаються невідомими. Але 7 088 850 гривень – сума, максимально наближена до правдивої.

Реклама